Ukrainian Russian English

Fair Play. Free Sentsov.
We are appealing to the football world. Film director Oleg Sentsov has been imprisoned by Russian authorities.

Oleg keeps on fighting with Putin's regime even from a prison colony in Russia’s Far East. He annouced an indefinite hunger-strike on the 14 May 2018 demanding the release of 64 Ukrainian political prisoners in Russia.

Support Oleg!

Together we will make Russia follow the rules!!!
Fair Play
Free Sentsov
Презентація Міжнародного проекту "Шляхи дружби. Равенна-Київ"
12 червня в ІА "УКРІНФОРМ" відбулась презентація мистецьких акцій у рамках Міжнародного проекту "Шляхи дружби. Равенна-Київ".
Відеокліп «Колядка для янголів»
«Колядка для янголів» створена спільно Міністерством культури України та Благодійним Фондом "Майдан Гідності" за участі Камерного дівочого хору Київської середньої спеціалізованої музичної школи ім. Лисенка та дітей, а також молодших братів і сестер Героїв Небесної Сотні
Проект створювався у Будинку звукозапису Українського радіо та на Алеї Героїв Небесної Сотні творчою групою на чолі з керівником проекту Сергієм Проскурнею, режисер зйомок та монтажу - Ірина Новосаденко.

Київ, Україна, 2017 р.
Міністр культури Євген Нищук у програмі "Час. Підсумки дня" на "5 каналі"
В ефірі "5 каналу" у програмі "Час. Підсумки дня" Міністр культури України Євген Нищук розповів про конкурс на посаду директора Інституту книги та про створення музею Революції гідності, зокрема, про перебіг будівельних робіт у Будинку профспілок.
Міністр культури Євген Нищук у програмі "Погляд" на "5 каналі"
Міністр культури Євген Нищук у програмі "Погляд" на "5 каналі" розповів про проблеми закону "Про контрактну систему" та як виглядатиме українська культура у 2017 році

Video News

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці" відкриває закриті спецфонди українських музеїв
Created by "Softline" Corporation (Ukraine)
© Created by "Softline" Corporation (Ukraine)