українська російська англійська

Популярному чернігівському журналу "Сіверянський літопис" - 20 років

06.11.2015 | 08:50

4 листопада у Чернігівській обласній універсальній бібліотеці імені В.Г. Короленка відбулось чергове засідання клубу "Краєзнавець", присвячене 20-річчю заснування, популярного журналу "Сіверянський літопис".

Про історію журналу, його перші його кроки, історію та сьогодення розповів засновник та шеф-редактор видання, журналіст, історик та краєзнавець Сергій Павленко.

Привітав колектив редакції директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської обласної державної адміністрації Андрій Подорван та заступник директор з наукової роботи бібліотеки Лариса Генералова. До цієї дати бібліотекою також підготовлено та видано три випуски "Покажчика змісту журналу "Сіверянський літопис" за 1995-2014 рр.".

Часопис з ювілеєм також привітали: перший проректор Чернігівського національного педагогічного університету імені Т.Г. Шевченка Володимир Дятлов, голова правління Чернігівської обласної організації Національної Спілки краєзнавців України, президент клубу "Краєзнавець" Олександр Коваленко.

Серед присутніх у залі було багато добрих друзів та шанувальників журналу, його авторів: головний редактор обласної газети "Гарт", поет лауреат Національної премії імені Тараса Шевченка Дмитро Іванов, керівника                     ГО "Сіверський інститут регіональних досліджень" Сергій Леп'явко, директор Чернігівського історичного музея імені В.В. Тарновського Сергія Лаєвського, директор Державного архіву Чернігівської області Раїси Воробей та інші.

До заходу було підготовлено книжково-інформаційну виставку "Сіверянський літопис": 20 років разом з нами" та слайд-фільм.

 

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України