українська російська англійська

Учні Харківської спеціалізованої музичної школи-інтернату з успіхом виступили на Різдвяних концертах у Німеччині

25.12.2015 | 09:09

Хор хлопчиків та юнаків Харківської середньої спеціалізованої музичної школи-інтернату під керівництвом Олексія Кошмана з успіхом  виступили на трьох Різдвяних концертах у найголовнішому концертному залі міста Нюрнберга «Майстерзінгер-галле».

Поїздка учнів  відбулася на запрошення симфонічного оркестру філармонії «Нюрнбергер симфонікер» і була  присвячена 25-річному ювілею встановлення побратимських відносин між містами Харковом та Нюрнбергом.

 

Під час концертів хор хлопчиків та юнаків з Харківської музичної школи виконував твори разом із «Нюрнбергер симфонікер» під орудою німецького диригента Володимира Яскорскі, а також виступав із сольною програмою під керуванням Олексія Кошмана із виконанням традиційних українських та міжнародних Різдвяних пісень та творів композиторів ХХ сторіччя з усього світу. Всі три концерти юних виконавців пройшли з великим успіхом і отримали схвальні відгуки у місцевій пресі.

Хор також виступив на всесвітньо відомому, найстарішому в Німеччині Різдвяному ринку – «Крісткіндлесмаркт» на центральній, святково прикрашеній площі Нюрнберга.

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України