українська російська англійська

Персональна виставка Олесі Рибченко "ДНК національного кольору"

23.02.2016 | 16:07

Персональна виставка Олесі Рибченко «ДНК національного кольору»

12721712_1736467903248724_946169211_ golovne

25 лютого в галереї «Мансарда» Музею української діаспори відкривається персональна виставка талановитої художниці Олесі Рибченко.

В роботах, що увійшли до виставки «ДНК національного кольору», художниця розкриває внутрішній світ сучасних українців, демонструє, що навіть у сучасному, наповненому гаджетами,  світі ми зберігаємо наш етнічний ДНК.  Художниця створює портрети сучасних українців та історичні образи,  міські та сільські пейзажі, в яких проступає «спільний ген» національного характеру та кольору.

Художниця пише в реалістичній манері з легкими нотками імпресіонізму. Характерним для майстрині є створення ефекту «м’якого марева», яке наче вуаллю «накриває»  сюжети та образи,  створюючи певну відстань між образом із глядачем, дистанцію між ними у часі та просторі.

Колорит її живопису базується на  автентичній палітрі українських барв – передусім, червоно-чорній гамі. Класична національна палітра застосовується художницею і для натюрмортів, і для пейзажів, і для портретів. За концепцією художниці весь великий український світ – чи це природа, чи люди чи архітектура – об’єднує одна душа та один ДНК.

Виставка триватиме до 20 березня.

Довідка: Олеся Рибченко - навчалася в художніх студіях А. Трубнікова, А. Твердого та М. Шаповаленка. На даний час студентка факультету образотворчого мистецтва Національної академії образотворчого мистецтва та архітектури (станковий живопис), викладачі: Баринова-Кулєба В.І., Виродова-Готьє В.Г., Одайник О.В., Гурін В.І..   Отримувала нагороди на конкурсах ім. Шаталіна В.В., ім. Зарєцького В.І та конкурсі ім. Мурашка О.О. Є  членом Молодіжної організації НСХУ. Брала участь в численних групових виставках. Роботи художниці зберігаються у  Запорізькому обласному художньому музею та в приватних колекціях  України, Франції, США, Канади, Китаю, Казахстані, Росії.

Адреса: м. Київ, вул. Московська, 40Б

Тел.: 044-280-64-18

Веб-сайт: http://kyivhistorymuseum.org/dnk-natsionalnogo-koloru/

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України