українська російська англійська

3-5 червня у Бучачі триватимуть Дні Пінзеля

31.05.2016 | 12:11

З 3 по 5 червня у місті Бучачі на Тернопільщині, за підтримки Міністерства культури України, відбудеться  Мистецький фестиваль «Дні Пінзеля», який покликаний  привернути увагу до мистецької спадщини  та поширювати інформацію  про творчість Йогана Георга Пінзеля.

 

Програма мистецького заходу  пропонує цілу низку заходів присвячені митцю: концерти, екскурсії, лекції та літературні зустрічі.

Урочисте відкриття «Днів Пінзеля» відбудеться 3 червня о 18 годині у костелі Успіння Богородиці концертом академічного камерного оркестру Harmonia Nobile з Івано-Франківська (художній  керівник  Наталія Мандрика).

У суботу, 4 червня, о 14 годині в Ратуші відкриється виставка про Пінзеля, а о 15 годині в костелі Успіння Богородиці Лариса Разінкова-Возницька прочитає лекцію “Пінзель” за матеріалами Бориса Возницького. Того ж  дня  на майдані перед церквою Святої Покрови демонструватимуть фільми про митця.

В рамках мистецької акції заплановано проведення наукової конференції, екскурсія до Рукомиша, де зберігається фігура св. Онуфрія авторства Пінзеля, зустрічі з письменниками Володимиром Єшкілєвим і Євгенією Кононенко тощо.

 

Програма Мистецький фестиваль «Дні Пінзеля»

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України