українська російська англійська

Всеукраїнський конкурс молодих вокалістів імені Василя Сліпака

30.05.2017 | 14:11

 

З 15 до 20 грудня 2017 року у м. Львові Львівською обласною філармонією з ініціативи Департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської обласної державної адміністрації за підтримки Міністерства культури України, Львівської  обласної державної адміністрації та Львівської обласної ради буде проводитись Всеукраїнський конкурс молодих вокалістів імені Василя Сліпака. 

Метою Конкурсу є збереження традицій національної вокально-виконавської школи та її інтеграція у світовий культурний простір, виховання виконавської культури студентів музичних факультетів та відділень навчальних закладів, популяризація та впровадження в активну навчально-виконавську практику вокальних творів західноукраїнських композиторів.

До участі запрошуються солісти вокалісти (академічний спів) за чотирма номінаціями (сопрано, мецо-сопрано, тенор, баритон/бас) у двох вікових категоріях: І категорія – студенти навчальних закладів І і ІІ рівнів акредитації (спеціальність – академічний спів) до 22 років включно, два тури, а також ІІ категорія – студенти навчальних закладів ІІІ і ІV рівнів акредитації (спеціальність – академічний спів) до 30 років включно, три тури.

Заявки для участі у конкурсі слід надсилати до 1 жовтня 2017 року лише в електронному вигляді на адресу електронної пошти: contest@wassylslipak.org

 

Адреса Конкурсу:

Львівська обласна філармонія

Всеукраїнський конкурс молодих вокалістів імені Василя Сліпака

вул. П. І. Чайковського, 7, м. Львів, 79005

 

Виконавчий директор конкурсу –

Созанський Олег Олегович

e-mailwassylslipak@gmail.com

 

Cекретаріат конкурсу –

e-mailcontest@wassylslipak.org

 

Документи:

Положення про Всеукраїнський конкурс молодих вокалістів імені Василя Сліпака
Заявка на участь у Всеукраїнському конкурсі молодих вокалістів імені Василя Сліпака
версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України