українська російська англійська

Євген Нищук провів дискусію з учасниками програми Liberal Arts Української Академії Лідерства на тему "Відповідальність лідерства у часи випробувань"

02.10.2017 | 20:12

Міністр культури України Євген Нищук провів дискусію на тему "Відповідальність лідерства у часи випробувань" з учасниками програми Liberal Arts,  яка була запущена Українською Академією Лідерства з метою допомогти вчителям набути нових знань, навчити мислити й діяти стратегічно, генерувати, доносити і втілювати великі ідеї.

 

Під час спілкування зі слухачами програми Liberal Arts Євген Нищук поділився своїм досвідом не тільки як державний та громадський діяч, та певний символом Революції Гідності, а й як педагог. Зокрема, Євген Нищук  зупинився на важливій складовій для кожного викладача – вмінні побудувати спілкування зі студентами, які базуються на взаємоповазі.

«Дуже важливим моментом для  кожного викладача є  здатність і вміння ділитися, будувати спілкуванням  з кожним  студентом індивідуально, це специфіка  яка потребує дуже великої уваги і часу,  і несе за собою велику відповідальність», - розповів він.

 

 

Під час дискусії Міністр культури України окрему увагу звернув на існуючу в суспільстві проблему, а саме недостатність системної підготовки політичної еліти, виховання особистостей з лідерськими якостями, звертаючись під час виступу  до свого власного досвіду – від голосу Майдану до Міністра культури.

«Після подій Майдану, після цього своєрідного тектонічного струсу суспільства - змінився час, змінився світ навколо нас і наші політики  мають цей  час ще наздогнати, адже політична еліта  виявилась ще не зовсім готовою до сьогоднішніх викликів. Є нагальна потреба започатковувати систему підготовки лідерів, навчання і розвитку  здібностей у дітей до прояву лідерських факторів, де готують до системи управління,  побудові стосунків з людьми,  вміння приймати вірні  рішення. Політичні процеси будуються дещо стихійно, і я також ділюсь простою практикою власного досвіду», - розповів Євген Нищук.

 

 

Він також розказав про своє  знайомство з існуючою системою  управління в цілому, напрацюваннями законопроектів та втіленням тих чи інших ідей на користь цілої галузі.

 

«Перше, що здається мені дуже важливим,  це коли ти лідер, але здатен дослухатися і почути фахівців, коли ти здатен любити і поважати також талановитих і сильних людей, покладатися на їх знання. Формувати команду, не з огляду на «своїх» людей, а  як знавців своєї справи», -  повідомив  Міністр культури.

«Дуже важливою для мне виявилася  підтримка людей, які бачать у мені потенціал. Але це, щоденна кропітка праця  – проекти, програми, громадські обговорення, постійні зустрічі та спілкування. Коли ти знаєш чітко, що ти робиш, чітко розумієш, що ти відданий своїй справі, ти з часом здобуваєш авторитет і здатність  вести за собою людей».

 «Ще один момент -  людина має усвідомлювати що після певної виконаної  місії,   посад,  і таке інше ти маєш і далі відкрито дивитися людям в очі –  і в цьому є вияв відповідальності,  це необхідно  усвідомити, за цим принципом працювати і цьому навчатись», -  додав Євген Нищук.

 

 

Українська Академія Лідерства – це програма особистісного та суспільного розвитку,основним елементом якої є 10-місячний формаційний курс для випускників середніх шкіл, що базується на основі цінностей та виховання лідерських якостей і навиків. Основною місією Академії є вплив на глибинні соціальні процеси в українському суспільстві шляхом формування майбутніх лідерів.

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України