українська російська англійська

ІІІ Всеукраїнський відкритий конкурс хорових диригентів "Сонячний струм"

23.11.2017 | 10:23

З 07 по 09 грудня 2017 року у м. Миколаєві буде проводитись ІІІ Всеукраїнський відкритий конкурс хорових диригентів «Сонячний струм».

Організаторами та засновниками заходу є управління культури, національностей та релігій Миколаївської обласної державної адміністрації та Миколаївське державне вище музичне училище.

Мета Конкурсу полягає у відродженні і зміцненні національних музично-хорових традицій, які є складовою частиною формування у молодого покоління національної самосвідомості, а також популяризації хорового музичного мистецтва, підтримці творчо обдарованої молоді, обміні професійним досвідом в галузі хорової диригентської майстерності, музичної педагогіки та виконавства.

Завданням Конкурсу є популяризація академічного хорового виконавства, збереження традиційних класичних жанрів українського національного мистецтва, оцінка рівня практичної роботи майбутніх керівників хорових колективів та обмін творчими досягненнями, пошук нових форм і методів роботи з хоровим колективом, розширення пропаганди досягнень, поглиблення розкриття проблем та тенденцій розвитку хорового мистецтва, формування та виховання художнього смаку, позитивних соціальних настановлень та інтересів у юнацтва, залучення якомога більшої кількості молоді до найкращих культурних традицій хорового мистецтва, налагодження та зміцнення культурних зв’язків між різними регіонами України та іншими державами.

Конкурс проводиться на базі Миколаївського державного вищого музичного училища та Миколаївського обласного палацу культури.

До участі запрошуються студенти мистецьких вищих навчальних закладів І, ІІ, ІІІ, ІV рівнів акредитації за спеціальністю «Музичне мистецтво» та спеціалізацією «Хорове диригування».

Вік учасників не обмежується.

 

Довідки за тел.: (0512) 47-74-87

                (0512) 47-80-67

                (0512) 47-54-26   

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України