українська російська англійська

Мінкультури інформує про проведення першого засідання комісії з конкурсного добору на посаду генерального директора-художнього керівника державного підприємства "Національний академічний український драматичний театр імені Марії Заньковецької"

16.05.2018 | 15:37

Відповідно до пункту 4 розділу III Положення про формування складу та організацію роботи конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду керівника державного закладу культури, що належать до сфери управління Міністерства культури України затвердженого наказом Міністерства культури України від 31.05.2016 № 380, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 03 червня 2016 року за № 809/28939, на офіційному сайті Мінкультури розміщується інформація про час та місце проведення засідань конкурсної комісії.

 

Перше засідання конкурсної комісії щодо добору кандидатів на посаду генерального директора-художнього керівника державного підприємства «Національний академічний український драматичний театр імені Марії Заньковецької» відбудеться 21 травня 2018 року о 16:00 год. в приміщенні Міністерства культури України (вул. Івана Франка, 19, м. Київ, каб.222).

 

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України