українська російська англійська

ДП "Національний академічний театр опери та балету України імені Т. Г. Шевченка" оголошує конкурс на заміщення вакантних посад

17.05.2018 | 17:30

ДП «Національний академічний театр опери та балету України імені Т. Г. Шевченка» оголошує конкурс на заміщення вакантних посад в симфонічному та сценічному оркестрах театру:

 

- артиста оркестру вищої категорії, група тромбонів - 1 од.

- артиста оркестру першої категорії, група других скрипок – 2 од.

 

Кваліфікаційні вимоги:

 

Артист оркестру вищої категорії: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст); для магістра –стаж роботи на посаді артиста оркестру І категорії  не менше двох років, для спеціаліста - стаж роботи за професією артиста оркестру І категорії не менше 3 років.

 

Артист оркестру I категорії: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр); для магістра - без вимог до стажу роботи, для спеціаліста - стаж роботи за професією артиста оркестру II категорії не менше 2 років, бакалавра - не менше 3 років.

 

Спеціальні кваліфікаційні вимоги:

 

Артист оркестру вищої категорії: визначні  музичні здібності; висока професійна майстерність, високий рівень техніки та музичної культури виконання; відмінні навички читання оркестрових партій з листа.

 

Артист оркестру I категорії: відмінні музичні здібності; високий рівень техніки та музичної культури виконання; добрі навички читання оркестрових партій з листа. 

 

КОНКУРСНА ПРОГРАМА(група других скрипок):

 

В.-А. Моцарт. Скрипкові концерти №№ 4 або 5 (І та П частини)

Віртуозна п’єса

 

Читка:

Л. Бетховен «Симфонія № 9» ІІ част. (Скерцо - тт.1-146)

Л. Бетховен «Симфонія № 9» ІІІ част. (Адажіо)

В.-А.Моцарт «Весілля Фігаро» (увертюра)

С. Прокоф'єв «Ромео і Джульєтта» («Танок лицарів», цифри від 71 до 75 та 9 тактів до 79)

 

КОНКУРСНА ПРОГРАМА(група тромбонів):

 

О. Лебедєв «Концерт»

 

Читка:

 

Л. Бетховен  Симфонія № 9

Л. Деліб «Копелія»

Дж. Россіні «Вільгельм Тель» (увертюра)

О. Респігі «Фонтани Риму»

Р. Вагнер «Політ валькірій»

П. Чайковський «Лускунчик»

С. Прокоф'єв «Ромео і Джульєтта»

  

До переліку документів, що подаються, входять:

 

Заява про участь у конкурсі, написана власноруч у довільній формі, із зазначенням поштової адреси та засобів зв'язку із претендентом

Особовий листок з обліку кадрів, заповнений в установленому порядку, з вклеєною фотокарткою

Копія документу, що посвідчує особу

Витяг з трудової книжки (за наявності)

Копія документа про освіту

 

Артисти оркестру Національної опери України, які беруть участь в конкурсі, подають до конкурсної комісії тільки заяву про участь в конкурсі.

 

Претенденти на участь в конкурсі мають право подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (копії документів про підвищення кваліфікації, присвоєння наукового ступеня або вченого звання, почесного звання, характеристики, рекомендації, публікації, інформаційні матеріали про творчі досягнення за останні три роки, репертуар, відомості про державні нагороди, лауреатство у конкурсах, фестивалях, рецензії, відгуки, фотографії, СD та DVD-записи тощо).

 

Відповідальність за достовірність поданих документів несе претендент.

 

Заяви про участь у конкурсі та інші необхідні документи приймаються з 21.05.2018 р. по 12.06.2018 р. (включно) за адресою: м.Київ, вул. Лисенка, 5, 2-й поверх, відділ кадрів, з 11-00 до 13-00 та з 14-00 до 17-00.

Тел. для довідок: 235-70-35, 234-51-93

 

Дата проведення конкурсу – 18 червня 2018 року.

 

Місце проведення конкурсу: Національний академічний театр опери та балету України імені Т. Г. Шевченка (м.Київ, вул. Володимирська, 50).

 

ДП «Національний академічний театр опери та балету України імені Т. Г. Шевченка» переможців конкурсу житлом не забезпечує.

 

Витрати на проїзд та проживання – за рахунок претендентів.

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України