українська російська англійська

В рамках урядової комунікаційної стратегії #єдинийголос традиційно відзначили День вишиванки

18.05.2018 | 13:15

У Будинку Уряду в рамках урядової комунікаційної стратегії #єдинийголос відбулося  вже традиційне відзначення Дня вишиванки. До працівників Секретаріату Кабінету Міністрів, комунікаційників з різних міністерств та команди урядової комунікаційної стратегії #єдинийголос завітала українська співачка, громадський діяч,  радник Міністра культури України Анжеліка Рудницька.

 

 

«Вишиванка – код нації, величезна наша окраса, частина нашої ідентичності, наша гордість», - наголосила Анжеліка Рудницька.

«На щастя вишиванка не виходить з моди і не перетворюється на дешевий мейнстрім, адже ми досі одягаємо вишиванку з особливим трепетом та відповідальністю. Та й взагалі, одягаючи вишиванку в людини прокидається внутрішній резерв і вона починає немов би світитися зсередини».

 

 

 

Анжеліка Рудницька розповіла про історію та походження традиції етнічного вишитого українського одягу, характерних для кожного окремого регіону  України. Радниця  Міністра культури  України, у рамках проекту «Український Схід», часто відвідує міста та селища прифронтової зони з мистецькими акціями.

«Під час якогось зі свят у прифронтовій зоні дітки вирішили разом з нами поспівати на площі і розказати вірші так голосно, щоб почули по той бік розмежування. Щоб усі знали, що вони не бояться, що вони продовжують жити і любити свою Україну. І під час репетиції постало питання, що вдягти на свято, звичайно всі захотіли вдягти вишиванки, але на той час вони мало в кого були. Чотири роки тому взагалі було складно знайти вишиванку у людей не лише в східних регіонах, а й в центральних. І що зробили діти? Вони взяли білі футболки і самостійно намалювали собі вишиванки. Всі дорослі плакали» - згадує Анжеліка Рудницька.

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України