українська російська англійська

Відбувся урочистий прийом Муфтія України з нагоди священного місяця Рамадан

25.05.2018 | 10:58

За багаторічною доброю традицією, 23 травня 2018 року Духовне управління мусульман України організувало урочисту вечерю - Іфтар з нагоди Священного місяця Рамадан. Понад 300 гостей зібралося на званій вечері Верховного муфтія України Глави Духовного управління мусульман України шейха Ахмеда Таміма.

 

 

 На торжестві були присутні представники державної влади, дипломатичного корпусу, діаспор і громадських організацій, ЗМІ. Від дипломатичного корпусу захід відвідали Надзвичайні і Повноважні Посли в Україні таких країн як: Узбекистан, Таджикистан, Македонія, Ірак.

З вітальною промовою виступили Віце-прем'єр-міністр України Розенко Павло Валерійович, заступник Міністра з питань євроінтеграції Мовчан Микола Петрович, начальник управління культури, національностей та релігії Подолянець Ігор Іванович. Ігор Іванович привітав шейха Ахмеда та всю мусульманську спільноту з Рамаданом та відзначив активну діяльність мусульманської громади, яка сприяє утвердженню моральних цінностей у суспільстві та є вагомим внеском у культурний та духовний розвиток Київської області.

 

 

 

Свої вітання українським мусульманам передали також Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов, Київський міський голова Віталій Кличко та представники Міністерства культури.

Захід розпочався після вечірнього намазу з читання Святого Письма. Муфтій України шейх Ахмед Тамім привітав усіх мусульман з початком Рамадану і розповів гостям про історію та традиції священного місяця.

 

 

На заході продемонстрували документальний фільм «Відродження» про життя мусульманської громади в Україні, також на зустрічі звучали релігійні піснеспіви у виконанні групи «Нур» і ансамблю школи «Аль-Іршад», пригощали гостей традиційними стравами східної кухні.

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України