українська російська англійська

В Одесі стартував IV Міжнародний музичний фестиваль ODESSA CLASSICS

04.06.2018 | 10:55

На сцені  Одеського національного академічного театру опери та балету відбулось урочисте відкриття IV Міжнародний музичний фестиваль ODESSA CLASSICS, який триватиме 10 днів. Фестиваль проходить за підтримки Максима Степанова, Одеської облради, Одеської міськради і меценатів. Відкрили фестиваль один з найкращих скрипалів світу Максим Венгеров та піаністка Поліна Осетинська.

 

 

Гості масштабного свята класичної музики матимуть можливість відвідати концерти видатного британського скрипаля Даніеля Хоупа з Берлінським Камерним оркестром. На основних сценах фестивалю також зіграють хедлайнер світової скрипкової музики Робі Лакатош, найвідоміший бразильсько-швейцарський віолончеліст Антоніо Менезес, швейцарський кларнетист-віртуоз Дiмiтрі Ашкеназі, провідний піаніст Австрії Штефан Владар та відомий німецький піаніст Себастіан Кнауер.

Крім того, у програмі IV фестивалю ODESSA CLASSICS - виставки, літературні та кінозустрічі і, звичайно, грандіозний опен-ейр, безкоштовний гала-концерт просто неба на Потьомкінських сходах.

 

 

На відвідувачів  фестивалю також чекає окрема програма «New Ukrainian Soundscapes – 2: HAND MADE». Її куратор Люба Морозова підготувала 7 концертів нової української та європейської музики, вони будуть проходити пізніми вечорами після основної фестивальної програми.

 

 

В Одеському музеї Західного та Східного мистецтва під час фестивалю ODESSA CLASSICS діятиме персональна виставка Віктора Сидоренка.

У рамках музичної події заплановані круглі столи, дискусії та майстер-класи.

 

 

«Ця яскрава музична подія збирає зірок світової музичної еліти та провідних українських  артистів, перетворюючи на десять днів Одесу  на центр не тільки високих зразків  класичної та оперної музики, а й інших видів мистецтв - образотворчого, театрального, літературного. ODESSA CLASSICS гідно виконує взяту на себе місію формування нового покоління слухачів і глядачів, які розуміють і цінують справжнє мистецтво та сприяє утвердженню іміджу України, як високорозвиненої, сучасної та  культурної європейської держави», - говорить Міністр культури України Євген Нищук.

 

Ідейним натхненником і президентом фестивалю є Народний артист України Олексій Ботвінов. Він широко відомий як провідний український піаніст міжнародного рівня - виступав в кращих концертних залах 44 країн світу. Олексій Ботвінов особисто знайомий з керівниками багатьох провідних європейських фестивалів - Зальцбурзького, Люцернського, Шопенівського, Цюріхського, досвід яких покладено в основу ODESSA CLASSICS. На рахунку піаніста успішна реалізація значущих музичних, культурних і просвітницьких проектів, таких як «Візуальна реальність музики», «Пісьмовнік.Елегія», «Ad Libitum» або «У вільному польоті», «Бах. Перезавантаження»,«Музика любові».

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України