українська російська англійська

Міжнародний театральний фестиваль моновистав "Чернігівське відлуння-3"

08.06.2018 | 07:32

З 11 по 15 червня 2018 року на базі Чернігівського обласного академічного українського музично-драматичного театру імені Т.Г.Шевченка (м. Чернігів, пр. Миру, 23) відбудеться Міжнародний театральний фестиваль моновистав «Чернігівське відлуння–3».

Цього року на сцені Чернігівського обласного академічного українського музично-драматичного театру імені Т.Г.Шевченка буде представлено 8 сценічних робіт талановитих акторів з України, Азербайджану, Білорусі, Вірменії, Ізраїлю, Молдови. Відкриється фестиваль «Чернігівське відлуння–3» двома виставами Чернігівського обласного академічного українського музично-драматичного театру імені Т.Г.Шевченка. Це сценічна композиція Р.Віктюка і С.Проскурні за п’єсою Ґіґо Де Кьяра «Елеонора» у виконанні народної артистки України Тетяни Крижанівської та прем’єрна вистава Чернігівського облмуздрамтеатру «Міріам» за твором Лесі Українки «Одержима» у виконанні заслуженої артистки України Оксани Гребенюк.

Другий день фестивальної програми передбачає зустріч з молдовською актрисою Яною Лазар, яка представлятиме моновиставу «Три життя Айседори Дункан» за твором Зіновія Сагалова та занурить глядача в унікальний світ музики і танцю. У програмі третього дня фестивалю актриса з Вірменії Наріне Григорян відтворить моновиставу «Моя сім’я у моїй валізі» про реальній епізод з дитинства актриси під час війни у Карабасі. Також в цей день народний артист України Володимир Смотритель, керівник Хмельницького монотеатру «КУТ» та один із фундаторів фестивалю моновистав в Україні, представить трагіфарс «Акомпаніатор» за п’єсою Марселя Мітуа, де поділиться роздумами про перипетії долі талановитого актора.

Програму четвертого дня фестивалю презентуватимуть  актриса з Ізраїлю - Тетяна Хазановська, яка представить свій авторський проект «Царські листи», за Книгою Есфірі (Біблія) та заслужений артист Республіки Азербайджан і Калмикії Шовгі Гусейнов, моновистава «Контрабас» Патріка Зюскінда. Завершить фестивальну програму молодий талановитий артист із Білорусії Іван Трус. Вистава «Сміх у темряві» за романом Володимира Набокова в інсценізації Ніни Мазур і Саулюса Варнаса.

Афіша фестивалю за посиланням: www.teatr.cn.ua  

 

Фестиваль моновистав «Відлуння» започатковано 20 років тому і з кожним роком він набуває все більшої популярності серед шанувальників театрального мистецтва. Перші десять років фестиваль проводився в місті Києві на базі Київського академічного театру «Колесо», пізніше в місті Хмельницький на базі  Хмельницького міського монотеатру «Кут».

У «Відлунні» за всю його багаторічну історію брало участь близько двох сотень кращих виконавців з Австрії, Албанії, Англії, Білорусії, Болгарії, Вірменії, Греції, Грузії, Литви, Латвії, Македонії, Мексики, Німеччини, Польщі, США, Росії, України, Хорватії та інших країн. Цей фестиваль – єдиний від України є членом Міжнародного Форуму Монотеатру при МІТ, ЮНЕСКО, до якого входять лише десять фестивалів з усього світу. Його фундатори віце-президент Всесвітнього форуму театру одного актора (Міжнародний інститут театру, ЮНЕСКО), член виконавчого комітету Ради директорів Міжнародної асоціації монофестивалів Ніна Мазур та народна артистка України Ірина Кліщевська.

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України