українська російська англійська

Прес-анонс презентації мистецьких акцій у рамках Міжнародного проекту "Шляхи дружби. Равенна-Київ"

08.06.2018 | 13:10

12 червня (вівторок) 2018 року о 12:00  в ІА «УКРІНФОРМ» відбудеться презентація мистецьких акцій у рамках  Міжнародного проекту «Шляхи дружби. Равенна-Київ» (The Roads of Friendship / Le Vie dell’Amicizia).

У рамках Міжнародного проекту «Шляхи дружби» Равеннського фестивалю та видатного митця сучасності, диригента Ріккардо Муті (Італія), у місті Києві та місті Равенна (Італія) відбудуться концерти за участю актора Джона Малковича (США), оперних зірок, симфонічного оркестру Національної опери України та Молодіжного оркестру Луїджі Керубіні (Італія), Великого зведеного хору. Загалом понад 300 учасників.

     

Спікери заходу:

Міністр культури УкраїниЄвген Нищук  

Куратор проекту «Шляхи дружби. Равенна–Київ» – професор Нікола Франко Баллоні

Генеральний директор –  Художній керівник НОУ Петро Чуприна

Директор Департаменту культури КМДАДіана Попова

Учасники концертів – головний хормейстер НОУ Богдан Пліш, соліст НОУ – Сергій Магера

       Цьогорічний проект Равеннського фестивалю «Шляхи дружби. Равенна–Київ» реалізується за сприяння Міністерства культури України та Національної опери України, Міністерства інформаційної політики України, КМДА, а також Міністерства культурної діяльності та спадщини і туризму Італії, Міністерства закордонних справ Італії, Адміністрації Регіону Емілія-Романтя, Мерії м. Равенна, Національної телерадіокомпанії RAI-1, Посольства Італії та Італійського інституту культури в Україні, інших українських та італійських інституцій. З метою міжнародного висвітлення події до Києва приїде близько 25 представників провідних іноземних ЗМІ з країн Євросоюзу, Азії та США.

 «Шляхи дружби» – багаторічний проект, започаткований престижним Ravenna Festival у 1997 році концертом в ім’я миру в м. Сараєво (Боснія і Герцеговина). Відтоді концерти проекту «Шляхи дружби» відбувалися в найгарячіших точках світу (в Бейруті, Єрусалимі, Найробі, Дамаску, Тегерані тощо), несучи високу миротворчу місію або вшановуючи пам’ять жертв найтрагічніших подій сучасності, як-от концерт у Нью-Йорку 2002 р. до роковини терористичного акту в Манхеттені.

Автор і незмінний керівник проекту — Маестро Ріккардо Муті, найвидатнішій диригент сучасності, художній керівник і головний диригент театру «Ла Скала» (близько 20 років), Зальцбурзького фестивалю, провідних світових оркестрів – Чиказького та Філадельфійського симфонічних оркестрів, Філармонічного оркестру в Лондоні, довічний почесний диригент Римської опери, засновник і художній керівник Молодіжного оркестру Луїджі Керубіні та Міжнародної оперної академії Ріккардо Муті тощо.

 

Місце проведення: м. Київ, вул. Б. Хмельницького, 8/16, ІА «УКРІНФОРМ»

Початок заходу :  12 червня  (вівторок) 2018 року о 12:00  

Акредитація для представників ЗМІ: тел.: 234-15-36, ел.адреса: presa@mincult.gov.ua .

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України