українська російська англійська

Третій всеукраїнський фестиваль "Пісні, народжені в АТО"

11.06.2018 | 11:40

Третій всеукраїнський фестиваль «Пісні, народжені в АТО»  зібрав майже 60 виконавців у Дніпрі на двох сценах. Як повідомила прес-служба ДніпроОДА, серед учасників будуть як нові лауреати, так і «ветерани».

8 червня у великій залі ДніпроОДА глядачі почули пісні, які вже полюбилися багатьом, їх виконають «ветерани» фестивалю.

Абсолютно нові композиції прозвучали на сцені літнього театру парку імені Шевченка у другий день фесту, 9 червня. Власні твори, написані на передовій і на мирній землі, разом з відомими лауреатами заспівають й новачки. Серед дебютантів – Богдан Ковальчин, Іван Бабій, Віталій Кірсанов, Дмитро Скипник, Олександр Сухарський, Іван Бурковський, Костянтин Луц та ін.

Протягом двох днів фесту можна було почути голоси вже добре знайомих учасників пісенного проекту. Як завжди, проникливо розказали про пережите на фронті В’ячеслав Купрієнко, Олег Дмитрук, Олександр Клец, Сергій Бойко, Всеволод Стеблюк, Станіслав Паплінський, Юрій Сусло, Володимир Полєшко, Олексій Бик, Олександр Ламбурський, Сергій Кононенко, Христина Панасюк та інші.

У фіналі разом на одну сцену вийщли всі учасники третього всеукраїнського фестивалю.

Перший всеукраїнський фестиваль «Пісні, народжені в АТО» відбувся у травні 2016 року, другий – у 2017-му. Після кожного ДніпроОДА випустила диски, які презентували в Києві. Крім того, лауреати фестивалю АТОшних пісень виступають з концертами по всій Україні. Протягом останніх двох років хлопці відвідали зо два десятки міст, неодноразово бували з піснями на передовій.

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України