українська російська англійська

VII Всеукраїнський фестиваль кобзарського мистецтва "Вересаєве свято"

11.06.2018 | 11:43

Зовсім скоро, 16.06.2018р., на території Сокиринського архітектурно - паркового комплексу (Ічнянський р-н Чернігівської обл.) відбудеться VII Всеукраїнський фестиваль кобзарського мистецтва «Вересаєве свято», який проводиться на честь відомого кобзаря, уродженця Чернігівської землі - Остапа Вересая.

 

Кобзарство в усі часи існування належало до еліти українського народу, було виразником його ідей та створило своєрідну філософію, в її основі лежали християнська віра, висока моральність, любов до рідного краю та свого народу.

 

Всеукраїнський фестиваль кобзарського мистецтва «Вересаєве свято» продовжує кращі традиції кобзарства, започатковані в 19 столітті.

Він став візитною карткою Чернігівщини та подією загальнодержавного значення у культурно-мистецькому житті України, бо саме від кобзи та бандури можна почути самобутню та неповторну музичну форму, за оригінальністю та унікальністю якої в нас немає суперників.

Розпочнеться фестиваль 16 червня п.р. о 12.00 з виконання всіма учасниками заходу твору на слова Т.Г.Шевченка «Реве та стогне Дніпр широкий».

 

Чернігівщина запрошує всі області приєднатися до Всеукраїнського флешмобу та виконати даний твір у своєму регіоні в той же самий час.

 

Інформація надана Департаментом культури і туризму, національностей та релігій

Чернігівської ОДА

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України