українська російська англійська

II Київ-етно-мюзік-фест "Віртуози фолку"

07.09.2018 | 13:51

18 листопада 2018 року в Українському Домі (м.Київ, вул.Хрещатик, 2)  відбудеться II Київ-етно-мюзік-фест «Віртуози фолку» під девізом «Від троїстої музики — до фолк-року».

Протягом дня для гостей  події  працюватиме кілька фестивальних локацій:

КОНЦЕРТНІ ВИСТУПИ учасників та гостей фестивалю

МАЙСТЕР-КЛАСИ ТА ВИСТАВКИ робіт майстрів етно-музичних інструментів та народних ремесел.

ГАЛА-КОНЦЕРТ кращих виконавців 2018року та лауреатів Фестивалю 2017року  та гостей Фестивалю.

У рамках фестивалю відбудуться спеціальні заходи: прес-конференції, творчі лабораторії, виставки та презентації друкованих видань, творів мистецтва, творчі зустрічі з діячами культури та мистецтва, науковцями, флешмоби тощо.

До участі у події запрошуються :

1. Професійних виконавців, викладачів, студентів музичних навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації, а також учнів спеціалізованих мистецьких навчальних закладів.

Учасниками Фестивалю можуть бути як окремі виконавці так і ансамблі (гурти) в кількості до 10 осіб за напрямками (номінаціями):

• сольний або ансамблевий спів (a capella або з супроводом)

• солісти - інструменталісти (етно-духові інструменти, цимбали, старосвітська бандура, кобза Вересая, торбан, ліра, бандура академічна, струнно-смичкові інструменти)

• інструментальні та вокально-інструментальні ансамблі (гурти) (допускається поєднання акустичних та електро-інструментів)

 

2. Майстри з виготовлення етно-музичних інструментів та майстрів народних ремесел.

Учасниками фестивалю можуть бути як окремі майстри так і студії, об’єднання, громадські організації, мистецькі крамниці та майстерні. Фестиваль є відкритим для всіх бажаючих народних умільців та виробників етнопродукції, незалежно від віку та статі.

Участь у Фестивалі можлива як у формі проведення майстер-класу з виготовлення виробів по різних жанрах так і виставки творів народних майстрів (етно-музичні інструменти, декоративний розпис, художня вишивка, малярство, ткацтво, витинання, народна лялька, плетіння з соломи, лози, рогози, бісеру, кераміка, гончарні вироби, різьблення по дереву, бондарство тощо).

 

Участь у Фестивалі безкоштовна.

Заявки приймаються  до 15.10.2018 на ел.адресу: etnofest2017@ukr.net

бланки ЗАЯВОК на участь http://dnipro-art.com.ua/virtuozyfolku/zayavka

 

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України