українська російська англійська

Звіт про базове відстеження результативності наказу Міністерства культури України від 21.02.2018 р. № 152 "Про внесення змін до Порядку конкурсного відбору кінопроектів для формування Програми виробництва та розповсюдження національних фільмів"

Звіт про базове відстеження результативності наказу Міністерства культури України від 21.02.2018 р. № 152 «Про внесення змін до Порядку конкурсного відбору кінопроектів для формування Програми виробництва та розповсюдження національних фільмів»

 

1.                 Вид та назва регуляторного акта

Наказ Міністерства культури України «Про внесення змін до Порядку конкурсного відбору кінопроектів для формування Програми виробництва та розповсюдження національних фільмів».

 

2.                 Назва виконавця заходів з відстеження

Міністерство культури України

 

3.                 Цілі прийняття акта

Прийняття регуляторного акта дозволить удосконалити механізм формування Програми виробництва та розповсюдження національних фільмів, а також затвердити її форму.

 

4.                 Строк виконання заходів з відстеження

З 01 лютого по 28 лютого 2018 року.

 

5.                 Тип відстеження

Базове відстеження.

 

6.                 Методи одержання результатів відстеження

Публічне громадське обговорення.

 

7.                 Дані та припущення, на основі яких відстежувалася результативність, а також способи одержання даних

Відстеження результативності цього регуляторного акта здійснювалось шляхом аналізу звернень зацікавлених фізичних та юридичних осіб (у тому числі суб’єктів господарювання).

У визначений для публічного громадського обговорення строк зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб (у тому числі суб’єктів господарювання), їх об’єднань не надходило.

Для публічного громадського обговорення проект акта, аналіз регуляторного впливу, повідомлення про оприлюднення проекту акта розміщено на офіційному сайті Міністерства культури України в мережі Інтернет у підрубриці «Проекти регуляторних актів \ Регуляторна політика» рубрики «Документи».

 

8.                 Кількісні та якісні значення показників результативності акта

Показниками результативності регуляторного акта визначено:

- розмір надходжень до державного та місцевих бюджетів і державних цільових фондів, пов’язаних з дією акта (не передбачається);

- кількість суб’єктів господарювання та/або фізичних осіб, на яких поширюватиметься дія акта (92 – показник згідно кількості виробників, внесених до Програми виробництва і розповсюдження національних фільмів на 2017/2018 роки);

- розмір коштів і час, що витрачатимуться суб’єктами господарювання та/або фізичними особами, пов’язаними з виконанням вимог акта (не передбачається, окрім витрат на отримання первинної інформації про вимоги регулювання);

- рівень поінформованості суб’єктів господарювання та/або фізичних осіб з основних положень акта (оцінюється як високий).

 

Кількісними показниками за останні три роки щодо внесення змін до Програми є:

-        кількість проектів, які рекомендовані Експертною комісією на включення до Програми: 2015 р. – 27 кінопроектів; 2016 р. – 83 кінопроекти; 2017р. – 78 кінопроектів;

-        кількість завершених фільмів, які профінансовані повністю та повинні бути виключені з Програми: 2015 р. – 11 фільмів; 2016 – 35 фільмів; 2017 рік – 33 фільми;

-        кількість проектів, які пропонуються до виключення з програми за інших обставин (письмовою відмовою виробника від подальшої реалізації кінопроекту, за умови відсутності у виробника перед державою фінансових і договірних зобов’язань щодо цього кінопроекту; неукладенням протягом трьох років договору на виробництво фільму між Держкіно та виробником): 2015 р. – 4 кінопроекти, 2016 – 1 кінопроект; 2017 – 3 кінопроекти.

 

9.                 Оцінка результатів реалізації регуляторного акта та ступеня досягнення визначених цілей

 

На даному етапі результати реалізації регуляторного акта визначити неможливо, цілей регулювання не досягнуто.

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України