українська російська англійська

Громадська рада затвердила план роботи на 2018 рік

07.09.2018 | 16:20

7 вересня відбулось робоче засідання Громадської ради при Міністерстві культури України нового скликання за участі Міністра культури України. Євген Нищук привітав новопризначеного голову Громадської ради та висловив сподівання на налагодженні ефективної співпраці з членами Громадської ради.

 

міністр

 

«Завдяки вашій активній роботі та громадянській позиції ми завжди знаємо про запити і виклики громадськості, ваша діяльність охоплює великий спектр напрямків діяльності відомства, саме тому я переконаний, що у ефективній співпраці з Громадською радою ми успішно вирішуватимемо  нагальні запити суспільства. Особливо зараз, в часи, коли навколо чимало неправди і маніпуляцій, ми маємо співпрацювати і відстоювати розвиток прекрасної і розмаїтої культури України»,- зазначив Євген Нищук.

 «Перед нами зараз багато актуальних питань, зокрема, нам потрібно напрацьовувати новий закон «Про культуру», який би враховував і виклики щодо конкурсних процедур та децентралізації, зокрема, в частині збереження мистецьких закладів культури в регіонах. Ми чекаємо пропозицій від вас та організацій з якими ви співпрацюєте».

 

1

 

Під час засідання члени Громадської розглянули низку питань, пов’язаних із плануванням роботи на 2018 рік, зокрема про створення спільних проектів  Комісій, узгодили внесення змін до Положення та затвердили  список робочої групи при Комісії з питань мистецтв та культурно-мистецької освіти.

 

2

 

Також на засіданні було прийняте рішення опрацювати Проект Закону "Про українську жестову мову та умови її застосування" та розглянути можливість підтримки науково-просвітницької діяльності з метою патріотичного виховання на громадських засадах при ВГО Товариство "Знання".

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України