українська російська англійська

Дніпропетровський академічний театр опери та балету оголошує результати конкурсу на заміщення вакантних посад

13.09.2018 | 17:42

ОБЛАСНЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО КУЛЬТУРИ

ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ

АКАДЕМІЧНИЙ ТЕАТР ОПЕРИ ТА БАЛЕТУ

49000, м. Дніпро, пр. Д.Яворницького, 72-А, тел.: 744-03-26, 778-44-95

 

 

Відповідно до рішення конкурсної комісії на заміщення вакантних посад солістів-вокалістів від 22 серпня 2018 року переможцями конкурсу визнані:

 

Бокач Олена — солістка-вокалістка “провідний майстер сцени”;

Гудзь Володимир — соліст-вокаліст “провідний майстер сцени”;

Каіпова Зоя — солістка - вокалістка “провідний майстер сцени”;

Парулава Теймураз - соліст-вокаліст “провідний майстер сцени”;

Самойлова Олена - солістка -вокалістка “провідний майстер сцени”;

Сергєєв Олександр - соліст-вокаліст “провідний майстер сцени”;

Сошнєва Світлана - солістка - вокалістка “провідний майстер   сцени”;

Сребницький Едуард - соліст-вокаліст “провідний майстер сцени”;

Стріжак Олексій - соліст-вокаліст “провідний майстер сцени”;

Ус Ольга - солістка - вокалістка “провідний майстер сцени”;

Форкушак Олександр - соліст-вокаліст “провідний майстер сцени”;

Миколайко Катерина  солістка - вокалістка “провідний майстер сцени”;

Бабенко Ігор — соліст-вокаліст вищої категорії;

Гомон Сергій - соліст-вокаліст вищої категорії;

Прокопенко Олександр - соліст-вокаліст вищої категорії;

Рибак Любов — солістка-вокалістка вищої категорії;

Іващук Максим — соліст-вокаліст вищої категорії;

Лісковецький Віталій - соліст-вокаліст вищої категорії;

Цвєтінська Маріанна - солістка-вокалістка вищої категорії;

Задорожна Леся — солістка-вокалістка вищої категорії;

Логачова Ганна — солістка-вокалістка 1 категорії;

Машлюк Володимир- соліст-вокаліст 1 категорії;

Бабенко Вадим - соліст-вокаліст 1 категорії;

Єфименко Микола - соліст-вокаліст 1 категорії;

Садовий Іван - соліст-вокаліст 1 категорії;

Архіпова Анна — солістка-вокалістка 1 категорії;

Кравченко Катерина -  солістка-вокалістка 1 категорії.

 

 

 

Відповідно до рішення конкурсної комісії на заміщення вакантної  посади головного режисера  від 29 серпня 2018 року переможцем конкурсу  визнано Ніколаєва Олега Вікторовича.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Відповідно до рішення конкурсної комісії на заміщення вакантних  посад артистів хору  від 21 серпня 2018 року переможцями  конкурсу  визнано:

 

1.

Вовк Віталій Никифорович

1 категорія

2.

Паладійчук Василь Тимофійович

вища категорія

3.

Тішков Ігор Борисович

вища категорія

4.

Чернецька Ольга Володимирівна

1 категорія

5.

Кисіль Володимир Васильович

1 категорія

6.

Сероїд Олександр Олександрович

вища категорія

7.

Кривошеєв Сергій Вікторович

вища категорія

8.

Воробйова Вікторія Юріївна

вища категорія

9.

Кулішова Віолетта Володимирівна

вища категорія

10.

Ярилова Ірина Володимирівна

1 категорія

11.

Закора Альона Олександрівна

1 категорія

12.

Томілова Валерія Вікторівна

вища категорія

13.

Дирда Вікторія Дмитрівна

1 категорія

14.

Соловйова Наталія Олександрівна

вища категорія

15.

Ткаченко Олександр Сергійович

вища категорія

16.

Бобкін Роман Владиславович

вища категорія

17.

Єлагін Дмитро Костянтинович

вища категорія

18.

Хижнякова Юлія Миколаївна

2 категорія

19.

Хижняков Олексій Вікторович

1 категорія

20.

Мінчун Юлія Леонідівна

вища категорія

21.

Трощилов Олексій Станіславович

2 категорія

22.

Река Світлана Михайлівна

2 категорія

23.

Худяков Геннадій Анатолійович

2 категорія

24.

Логвіновський Микола Іванович

1 категорія

25.

Дьоменко Сергій Вікторович

вища категорія

26.

Латоха Олексій Володимирович

1 категорія

27.

Васюченко Лариса Юріївна

2 категорія

28.

Дудін Ігор Володимирович

вища категорія

29.

Голосна Вікторія Сергіївна

2 категорія

30.

Кбілцецхлашвілі Давид Захарович

1 категорія

31.

Самойлова Тетяна Миколаївна

2 категорія

32.

Лисогор Максим Сергійович

1 категорія

33.

Голубєва Єлизавета В’ячеславівна

вища категорія

34.

Малая Поліна Олегівна

вища категорія

35.

Кучвар Тетяна Валентинівна

вища категорія

36.

Лахтін Ігор Михайлович

1 категорія

37.

Скрипнікова Олеся Михайлівна

1 категорія

38.

Бондаренко Аліна Валеріївна

вища категорія

39.

Ярина Олександр Вікторович

1 категорія

40.

Земляний Олександр Юрійович

2 категорія

41.

Мацак Дмитро Володимирович

1 категорія

42.

Долгіна Олена Юріївна

1 категорія

43.

Станкявічюс Станіслав Рамутісович

1 категорія

44.

Дубницька Світлана Олександрівна

1 категорія

45.

Пономарьова Дар’я Олегівна

2 категорія

46.

Твердохліб Олексій Сергійович

2 категорія

Відповідно до рішення конкурсної комісії на заміщення вакантних  посад артистів оркестру  від 23 серпня 2018 року переможцями  конкурсу  визнано:    

 

1.

Перепелиця Світлана Василівна

вища категорія

2.

Недушко Вячеслав Володимирович

вища категорія

3.

Титар Віталій Анатолійович

вища категорія

4.

Поліщук Сергій Ростиславович

вища категорія

5.

Оксенберг Андрій Юрійович

вища категорія

6.

Арзуманов Сергій Георгійович

вища категорія

7.

Стьопін Вячеслав Геннадійович

вища категорія

8.

Пороховник Тетяна Валеріївна

вища категорія

9.

Котельчук Станіслав Станіславович

вища категорія

10.

Перепелиця Сергій Петрович

вища категорія

11.

Каплунська Тетяна Семенівна

вища категорія

12.

Кіяшко Наталія Михайлівна

вища категорія

13.

Ніколенко Анатолій Григорович

вища категорія

14.

Притула Віктор Миколайович

вища категорія

15.

Скрипніков Тарас Володимирович

вища категорія

16.

Власенко Тетяна Вікторівна

вища категорія

17.

Сотніченко Петро Іванович

вища категорія

18.

Судос Тетяна Олександрівна

вища категорія

19.

Протас Оксана Володимирович

вища категорія

20.

Томчук Ігор Володимирович

вища категорія

21.

Федоровська Ярослава Михайлівна

вища категорія

22.

Недушко Дмитро Володимирович

вища категорія

23.

Чулимов Сергій Михайлович

вища категорія

24.

Осмоловський Володимир Костянтинович

вища категорія

25.

Гаркуша Ігор Вікторович

вища категорія

26.

Ель-Аржа Ростіслава Сергіївна

вища категорія

27.

Ізмалкова Марина Валентинівна

вища категорія

28.

Ємельянов Сергій Федорович

вища категорія

29.

Рибак Олександр Васильович

вища категорія

30.

Іванов Станіслав Валерійович

вища категорія

31.

Семенова Людмила Іванівна

вища категорія

32.

Ржевська Ганна Олександрівна

вища категорія

33.

Лучин Олександр Олександрович

перша категорія

34.

Жуков Микола Андрійович

перша категорія

35.

Данильченко Ольга Олександрівна

перша категорія

36.

Жаворонкова Анна Юріївна

перша категорія

37.

Музюкін Михайло Сергійович

перша категорія

38.

Вагнер Єлизавета Володимирівна

перша категорія

39.

Черненко Ганна Леонідівна

перша категорія

40.

Гускіна Аліса Олександрівна

перша категорія

41.

Сирбу Артур Іванович

перша категорія

42.

Кравець Олександр Вікторович

перша категорія

43.

Мельникова Світлана Олександрівна

перша категорія

44.

Жук Олександра Миколаївна

перша категорія

45.

Липньов Артем Миколайович

перша категорія

46.

Ільїн Роман Олексійович

перша категорія

47.

Дрозач Дмитро Вікторович

перша категорія

48.

Келер Олена Анатоліївна

перша категорія

49.

Кузьменцов Олексій Альбертович

перша категорія

50.

Ріхтер Юлія Олегівна

перша категорія

51.

Сагайдачний Андрій Сергійович

перша категорія

52.

Коленчук Антоніна Юріївна

перша категорія

53.

Когтянц Віра Вікторівна

перша категорія

54.

Кайстро Людмила Олександрівна

друга категорія

55.

Косумова Інна Григорівна

друга категорія

56.

Кузьменцова Лілія Володимирівна

друга категорія

57.

Носуля Юрій Васильович

друга категорія

58.

Азіков Сергій Олегович

друга категорія

59.

Туришева Світлана Олександрівна

друга категорія

60.

Голуб Ольга Геннадіївна

друга категорія

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України