українська російська англійська

Фахівці Мінкультури провели семінар-практикум для музейників Луганщини

17.10.2018 | 07:11

У Луганському обласному краєзнавчому музеї (м. Старобільськ) за участі начальника відділу з питань музейної справи Володимира Чорногора, головного спеціаліста відділу з питань музейної справи Лесі Клименко, а також Оксани Янковенко – головного зберігача фондів Національного музею історії України у Другій світовій війні, Ганни Вівчар - головного зберігача Національного художнього музею України відбувся семінар-практикум для директорів та головних зберігачів музеїв Луганської області. У семінарі взяли участь представники 13 музейних закладів Луганської області.

 

 

Темою обговорення на семінарі стали питання обліку та переміщення музейних предметів.

У своїх виступах доповідачі висвітлили питання діяльності Експертно-фондової комісії Мінкультури, ведення фондово-облікової документації, обліку музейних предметів, звірення наявності музейних предметів з фондово-обліковою документацією, законодавчі норми переміщення музейних предметів державної частини Музейного фонду України тощо.

 

 

Доповідачами були надані докладні відповіді на всі запитання учасників семінару з різних питань музейної роботи.

Крім цього, було обговорено питання діяльності Асоціації музейних працівників Луганської області, головою якої став Геннадій Верескун, Заслужений працівник культури України. До її складу увійшли всі музеї, юридичні особи, що нині функціонують в регіоні.

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України