українська російська англійська

КЗ ТВЗК Київський камерний театр «Дивний замок» оголошує конкурс на заміщення вакантної посади

08.11.2018 | 11:43

КЗ ТВЗК Київський камерний театр «Дивний замок», відповідно ст.21 Закону України «Про культуру» та ст.20 Закону України «Про театри і театральну справу», ст.17 Закону України «Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок та чоловіків», оголошує конкурс на заміщення вакантної посади:
- "актор допоміжного складу".
 
Місце проведення конкурсу: Київський камерний театр «Дивний замок», м. Києв, вул. Єреванська,11 
Місце прийому документів: Київський камерний театр «Дивний замок», м. Києв, вул. Єреванська,11. Тел. 067-750-76-40 divnizamok@gmail.com
Претенденти, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії:
- заяву про участь в конкурсі у довільній формі (заява повинна містити відомості про претендента: ПІБ претендента - повністю, адреса для листування, контактний номер телефону, адреса електронної пошти, у разі її наявності);
- особовий листок з обліку кадрів з вклеєною фотокарткою;
- копію документа, що посвідчує особу;
- копію трудової книжки (за наявності);
- копію документа про освіту за відповідною спеціальністю;
- творче резюме/портфоліо. (Претенденти на участь в конкурсі мають право подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і бездоганної репутації.).
Працівники, які знаходяться із закладом культури в трудових відносинах та беруть участь в конкурсі, подають до конкурсної комісії тільки заяву про участь в конкурсі. У разі подання заяви та документів, лише електронною поштою, претендент додатково подає заяву на участь у конкурсі, написану власноруч. Претендент має право відкликати свою заяву та документи до кінцевого строку їх прийняття, повідомивши про це письмово конкурсну комісію.
Строк приймання заяв на участь у конкурсі: документи для участі в конкурсі приймаються впродовж 14 календарних днів з дати оприлюднення оголошення.
Оформлені неналежним чином документи до розгляду не приймаються.
Конкурс на заміщення вакантних  посад відбудеться  25 листопада  2018 р.  о 19.00 год.  в приміщенні Київського камерного театру «Дивний замок»
 
Кваліфікаційні вимоги артиста допоміжного складу:
- Яскрава творча індивідуальність;
- виходячи зі спрямування на створення, публічне виконання, публічний показ творів театрального мистецтва – чоловіки/жінки;
- спеціальні кваліфікаційні вимоги: встановлений навчальним закладом рівень виконавської майстерності;
- виконання ролей у виставах. проходження навчання у професійній студії молодих акторів на базі Театру - не менше 3 років (перевага претендента);
КЗ ТВЗК Київський камерний театр «Дивний замок» переможців конкурсу житлом не забезпечує. Витрати на проїзд та проживання – за рахунок претендентів.
Відповідальність за достовірність поданих документів несе претендент.
 Дата оприлюднення результатів конкурсу:
Не пізніше трьох робочих днів після проведення конкурсу інформація про переможців конкурсу буде оприлюднена на офіційному веб-сайті Міністерства культури України.

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України