українська російська англійська

У Бухаресті триває VII засідання Змішаної міжурядової Українського-Румунської комісії з питань забезпечення прав осіб, які належать до національних меншин

11.12.2018 | 10:36

10 - 11 грудня у м. Бухарест (Румунія) триває  VII засідання Змішаної міжурядової Українського-Румунської комісії з питань забезпечення прав осіб, які належать до національних меншин.

Українську делегацію очолює Перший заступник Міністра культури України Світлана Фоменко - Голова Української частини Комісії. Румунську делегацію очолює Державний секретар Міністерства закордонних справ Румунії  Дануц Себастьян Некулеєску, Голова Румунської частини Комісії.

 

 

Програма засідання передбачає оцінювання виконання кожною із  сторін взятих на себе зобов'язань відповідно до Протоколу, підписаного обома сторонами на VI засіданні Комісії, яке відбулося у Києві 13 вересня 2017 року.

 

 

Сторони також обговорять питання представництва осіб, які належать до національної меншини України в Румунії, та відповідно, до румунської національної меншини в Україні, у державних та місцевих органах виконавчої  влади, питання підтримки освіти мовами національних меншин, підтримку розвитку етнічної, мовної, культурної та релігійної ідентичності та стан забезпеченням інформаційних прав представників відповідних національних меншин обома державами.

 

 

За результатами обговорення планується підписати спільний протокол VII Засідання Комісії із рекомендаціями щодо майбутніх заходів для обох Сторін.

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України