українська російська англійська

Повідомлення про оприлюднення проекту постанови Кабінету Міністрів України "Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України"

11.01.2019 | 13:13

Проект постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України» розроблено у зв’язку зі змінами, передбаченими пунктами 3, 4 і 38 розділу І, підпунктом 2 пункту 14 розділу ІІ  Закону України від 06 вересня 2018 р. № 2530-VІІІ «Про внесення змін до Митного кодексу України та деяких інших законів України щодо запровадження механізму "єдиного вікна" та оптимізації здійснення контрольних процедур при переміщенні товарів через митний кордон України» в частині внесення змін до частини третьої статті 33, частини другої статті 561 Митного кодексу України, частин третьої і четвертої статті 13 Закону України «Про вивезення, ввезення та повернення культурних цінностей».

Зміни передбачають внесення Мінкультури до єдиного державного інформаційного веб-порталу “Єдине вікно для міжнародної торгівлі” у формі електронних документів, засвідчених електронним цифровим підписом, видані свідоцтва на право вивезення (тимчасового вивезення) культурних цінностей з території України в день їх видачі та здійснення органами доходів і зборів відповідних митних формальностей, необхідних для випуску у відповідний митний режим, пропуску через митний кордон України культурних цінностей, що вивозяться, у тому числі тимчасово, за межі України, на підставі свідоцтва, отриманого від Мінкультури з використанням механізму “єдиного вікна” відповідно до Митного кодексу України.

Проект акта є оптимальним способом вирішення проблеми узгодження актів законодавства, оскільки передбачає, зокрема, внесення змін до Порядку видачі свідоцтва на право вивезення (тимчасового вивезення) культурних цінностей або відмови в його видачі, переоформлення, анулювання, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 листопада 2015 р. № 963.

 

Проект регуляторного акта та аналіз регуляторного впливу оприлюднено шляхом розміщення на офіційному сайті Міністерства культури України в мережі Інтернет: www.mincult.kmu.gov.ua у підрубриці «Регуляторна політика» рубрики «Документи».

 

Зауваження і пропозиції до проекту акта від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються протягом місяця (з дня оприлюднення цього повідомлення) у письмовому та/або електронному вигляді на адреси:

 

Міністерства культури України:

вул. І. Франка, 19, м. Київ, 01601,

Е-mail: info@mincult.gov.ua

 

Державної служби України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва:

вул. Арсенальна, 9/11, м. Київ, 01011,

Е-mail: mail@dkrp.gov.ua

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України