українська російська англійська

Уряд затвердив план заходів із підготовки і відзначення 100-річчя Національного академічного драматичного театру імені Івана Франка

07.02.2019 | 10:18

Враховуючи вагомий внесок Національного академічного драматичного театру імені Івана Франка у розвиток українського театрального мистецтва  та з нагоди відзначення у 2020 році 100-річчя від дня його заснування затверджено план заходів із підготовки та відзначення  ювілею театру. Відповідний проект розпорядження схвалений на засіданні Уряду 6 лютого.

Відповідно до затвердженого плану,  впродовж 2020 року відбудеться низка урочистостей, присвячених 100-річчю заснування Національного академічного драматичного  театру імені Івана Франка. Зокрема, проведення міжнародного театрального фестивалю за участю українських і зарубіжних театральних колективів, всеукраїнського гастрольного туру Національного академічного драматичного  театру імені Івана Франка , а також конференції, присвяченої діяльності театру.

Документом передбачено опрацювання в установленому порядку питання  здійснення впродовж 2019-2020 років капітального ремонту та облаштування приміщень театру, передбачивши, зокрема, доступність для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення та оновлення матеріально-технічної бази закладу.

Планується  у січні 2020 року здійснити виготовлення та випуск в обіг поштових марок і конвертів, присвячених 100-річчю Національного академічного драматичного театру імені Івана Франка та спецпогашення поштових марок.

Крім того, планується випуск видань щодо діяльності і творчих здобутків театру, у тому числі із записами кращих його вистав та випуск відповідної сувенірної продукції.

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України