українська російська англійська

Інформаційне повідомлення про проведення електронних консультацій з громадськістю щодо проекту наказу Міністерства культури України "Про визнання таким, що втратив чинність, наказу Міністерства культури України від 03 вересня 2013 року № 819"

08.02.2019 | 11:54

Міністерство культури України пропонує до громадського обговорення проект наказу Міністерства культури України «Про визнання таким, що втратив чинність, наказу Міністерства культури України від 03 вересня 2013 року № 819» (далі – проект наказу), розроблений з метою приведення власних нормативно-правових актів у відповідність до вимог актів вищої юридичної сили.

Проект наказу розроблено відповідно до частини другої статті 10 Закону України «Про вивезення, ввезення та повернення культурних цінностей», підпункту 81 пункту 4 Положення про Міністерство культури України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 вересня 2014 року № 495, пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 28 грудня 1992 року № 731 «Про затвердження Положення про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств та інших органів виконавчої влади».

Визнання таким, що втратив чинність, наказу Міністерства культури України від 03 вересня 2013 року № 819 «Про затвердження форм та порядків ведення реєстрів культурних цінностей», зареєстрований у Міністерстві юстиції України 05 листопада 2013 року за № 1879/24411, як такого, що втратив актуальність у зв’язку з необхідністю модернізації підходів в інформатизації діяльності Мінкультури, дозволить привести власні нормативно-правові акти, у відповідність до законодавства України.

Проект наказу оприлюднено шляхом розміщення його тексту на офіційній сторінці Міністерства культури України в мережі Інтернет: www.mincult.kmu.gov.ua у підрубриці «Консультації з громадськістю \ Електронні консультації з громадськістю» рубрики «Зв’язки з громадськістю».

Зауваження і пропозиції до проекту наказу від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються протягом місяця (з дня оприлюднення цього повідомлення) у письмовому та/або електронному вигляді на адреси Міністерства культури України:

 

вул. І. Франка, 19, м. Київ, 01601

Е-mail: info@mincult.gov.ua 

 

Разом з тим, зауваження та пропозиції до проекту наказу можуть бути надіслані електронною поштою на урядовий веб-сайт «Громадське суспільство і влада» (www.civic.kmu.gov.ua).

Відповідальною особою щодо впровадження проекту наказу визначено головного спеціаліста відділу з питань переміщення культурних цінностей Міністерства культури України Шандрук Марію Юріївну (тел. (044) 272-48-08).

Результати електронних консультацій з громадськістю будуть розміщені на офіційній сторінці Міністерства культури України не пізніше, ніж через два тижні після його закінчення.

 

Документи:

Проект наказу Міністерства культури України "Про визнання таким, що втратив чинність, наказу Міністерства культури України від 03 вересня 2013 року № 819"
версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України