українська російська англійська

Засідання Міжвідомчої робочої групи з питань розробки законодавства у сфері міжнаціональних відносин та захисту прав національних меншин України

08.02.2019 | 14:01

Під головуванням першого заступника Міністра культури Світлани Фоменко 8 лютого 2019 року в Міністерстві культури України відбулось засідання Міжвідомчої робочої групи з питань розробки законодавства у сфері міжнаціональних відносин та захисту прав національних меншин України (далі – Міжвідомча робоча група), яка була створена наказом Мінкультури від 03.01.2018 № 33 з метою опрацювання проектів нормативно-правових актів з питань міжнаціональних відносин та захисту прав національних меншин.

Участь у засіданні взяли представники центральних органів виконавчої влади, зокрема Міністерства закордонних справ України, Міністерства юстиції України, Міністерства освіти і науки України, Міністерства внутрішніх справ України, Національної поліції України, Державного комітету телебачення і радіомовлення України.

На засіданні було розглянуто питання щодо перспектив та напрямів українсько-румунської співпраці у сфері захисту прав національних меншин із врахуванням підсумків VII засідання Змішаної міжурядової Українсько-Румунської комісії з питань забезпечення прав осіб, які належать до національних меншин, яке відбулося 10 - 11 грудня 2018 року у м. Бухарест (Румунія).

Протягом засідання відбулись обговорення і дискусії щодо підходів до вирішення питань забезпечення прав національних меншин.

За підсумками обговорення вирішено узагальнити пропозиції присутніх учасників засідання та визначено напрям роботи для наступної зустрічі Міжвідомчої робочої групи.

 

 

 

 

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України