українська російська англійська

Перший заступник Міністра культури України Світлана Фоменко взяла участь у благодійному аукціоні "Ангели надії"

11.02.2019 | 16:11

Перший заступник Міністра культури України Світлана Фоменко взяла участь у благодійному аукціоні «Ангели надії», який відбувся під патронатом Віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванни Климпуш-Цинцадзе за участю депутатів Верховної Ради України, представників Уряду України,  дипломатів, очільників міжнародних інституцій та представників медіа. Під час аукціону зібрали для Центру допомоги ветеранам АТО «Фенікс»131 тисячу гривень.

 

 

«П’ять років наші мужні захисники та захисниці стримують навалу найбільшої і найцинічнішої армії на континенті. Ця боротьба вимагає від нас не лише військової спроможності, а насамперед нашої єдності, любові і чуйності. Саме це, окрім зброї і дипломатії, переконана, є запорукою нашої перемоги. Саме це відрізняє нас від агресора і робить непереможними», – наголосила Віце-прем’єр-міністр.

Учасниці проекту малювали під керівництвом відомого художника-іконописця Лева Скопа. Кошти зібрали за рахунок продажу рукописних картин із зображенням ангелів на ґонтах (дерев’яних  дощечках зі старої покрівлі даху церкви Святого Юра в Дрогобичі).

 

 

«Наші ангели мають були не лише з великим серцем, а й з мечем, який буде допомагати боронити нашу країну. Наші воїни відчуватимуть нашу підтримку на передовій, адже не можна забувати, якою ціною нам дається наш цивілізаційний вибір», – зазначила Перший заступник Міністра культури України Світлана Фоменко.

 

 

Довідково:

«Ангели надії» – волонтерський проект, мета якого - допомога українським військовим та їхнім родинам через благодійні аукціони. Лотами є рукописні картини із зображенням ангелів, які малюють відомі жінки України. За попередні шість аукціонів вдалося зібрати понад 170 тисяч гривень. 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України