українська російська англійська

Легенда оперного співу Пласідо Домінго став Почесним професором Національної музичної академії України ім. П. І. Чайковського

14.02.2019 | 17:49

Сьогодні, 14  лютого у Великій залі Оперної студії імені Героя України Василя Сліпака Національної музичної академії України ім. П. І. Чайковського Маестро Пласідо Домінго урочисто вручили диплом  Почесного професора Академії.

 

 

Це перший офіційний візит відомого співака в Україну, під час якого у столичному палаці «Україна» відбувся його концерт у супроводі Національного заслуженого академічного симфонічного оркестру України. Шанувальники творчості великого тенора Пласідо Домінго  упродовж двох годин мали можливість насолодитися  віртуозним виконанням Маестро відомих композицій Джузеппе Верді, Альфредо Каталані, Джакомо Пуччіні Арріго Бойто, Йоганна Штрауса, Імре Кальмана та інших.

Напередодні легендарний співак, на запрошення студентів, відвідав Національну музичну академію України ім. П. І. Чайковського та поспілкувався з творчим колективом  і талановитою молоддю Академії.

Маестро був дуже зворушений теплим прийомом та відзначив особливу атмосферу музики і співробітництва, яка панує в Національній музичній академії.

«Музика -  це та універсальна мова, яка за допомогою семи нот об’єднує людей і покращує їх життя», - говорить Пласідо Домінго.

 

 

«Після вчорашнього концерту та сьогоднішнього прийому, я абсолютно впевнений, що хочу  повернутися до України, заспівати тут повну оперу і продиригувати спектакль. Чекаю наступного приїзду  та можливості співати і працювати з вами».

 

Вітаючи Маестро, перший заступник Міністра культури України Світлана Фоменко відзначила професійне зростання Національної музичної академії України ім. П. І. Чайковського, коли такі видатні постаті сучасності не тільки приїздять в Україну, а прагнуть повернутися й передати свій досвід та експертизу  її викладачам і студентам.

«Зі свого боку,  ми будемо всіляко сприяти, щоб ця  мрія наших студентів - навчатися, і брати найкращий досвід  пана Маестро - здійснилася», - наголосила Світлана Фоменко.

 

 

По закінченню заходу відома українська дизайнера Юлія Магдич подарувала Маестро вишиванку – символ самовираження українського народу, відображення його цінностей, традицій, культури та історії.

 

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України