українська російська англійська

Виставка художніх робіт "Кримська сюїта"

05.03.2019 | 16:12

Цього року в Україні стартував унікальний проект – виставка художніх робіт «Кримська сюїта» відомих київських художників, членів Міжнародної професійної спілки художників Костянтина та Світлани Шаповалових, яка налічує 50 робіт з видами гірського, морського Криму, Ялти, Гурзуфу, Балаклави, Нового Світу.

На сьогодні виставкою зацікавились вже Чернігівський обласний художній музей, де вона розпочнеться 28 березня 2019 року, Черкаський обласний художній музей, де вона пройде з 06 червня до 07 липня 2019 року та Вінницький обласний художній музей, де вона пройде в серпні 2019 року.

Окрім естетичного та просвітницького значення, виставка «Кримська сюїта» має й патріотичне значення, бо 2019 рік – це 5 рік з моменту анексії Криму Росією і своїми творами митці нагадують нам про півострів та стверджують, що він належить Україні.

До виставки готуються каталоги та набір листівок з репродукціями робіт.

У разі зацікавленості в спільній реалізації проекту надаємо інформацію про контактну особу.

Котлякова Лариса Костянтинівна – член Ради Всеукраїнської громадської організації «Спілка християнських письменників України», заступник голови Громадської ради при Міністерстві культури України, тел.: +38 (050) 418 51 05; e-mail: l.kotlyakova@gmail.com.

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України