українська російська англійська

Прес-анонс презентації проекту "Автентична Україна:Нематеріальна культурна спадщина"

18.03.2019 | 13:59

20 березня (середа) о  15:00 у Національному музеї літератури України відбудеться  презентація проекту «Автентична Україна: Нематеріальна культурна спадщина», реалізованого Міністерством культури України у співпраці  з компанією Google Україна.

                 

У заході візьмуть участь Міністр культури України Євген Нищук, перший заступник Міністра України Світлана Фоменко, директор Google Ukraine Дмитро Шоломко, директор Google Ukraine по зв’язкам з органами державної влади Олег Якимчук, голова Наукового товариства історії дипломатії та міжнародних відносин Ірина Матяш.

 

Упродовж 2-х останніх років в рамках кампанії “Автентична Україна” Міністерство культури України та Google Україна працювали над створенням унікальних веб-ресурсів, що знайомлять користувачів з матеріальною культурною спадщиною різних регіонів країни. А саме, було оцифровано дерев’яні церкви, що знаходяться у списку світової спадщини ЮНЕСКО, музеї просто неба та оперні театри України. Влітку 2018 року розпочалась співпраця у напрямку створення ресурсу присвяченого нематеріальній культурній спадщині.

Електронний ресурс «Автентична Україна: Нематеріальна культурна спадщина» знайомитиме користувачів з різноманіттям та яскравістю нематеріальної краси України. Містить  визначення терміну «нематеріальна культурна спадщини» (НКС), короткий опис кожного напряму в якому проявляється НКС,  інформацію про елементи, невеличкий тест на засвоєння матеріалу та список додаткової літератури.

                   

                 

Місце та час проведення: 20 березня (середа) о 15.00,  м. Київ, вул. Богдана Хмельницького 11,

3 поверх,  Національний  музей літератури України.

 

Акредитація для представників ЗМІ: тел. 234-15-36, ел.адреса: presa@mincult.gov.ua.

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України