українська російська англійська

Державний академічний естрадно-симфонічний оркестр України оголошує конкурс на заміщення наступних вакантних посад

11.04.2019 | 11:24

Державне підприємство “Державний академічний естрадно-симфонічний оркестр України” оголошує конкурс на заміщення наступних вакантних посад:

 

1. Помічник головного диригента.

Завдання та обов’язки. Бере участь у розробленні окремих програм. Здійснює контроль за виконанням програм за затвердженим графіком. Диригує окремі програми повного складу оркестру та камерного складу оркестру.

Проводить за дорученням керівника репетиції з артистами. Проводить навчальну, репетиційну роботу з виконавцями, надає їм допомогу у доборі музичного матеріалу. 

Повинен знати: методи проведення репетиційної роботи; організацію творчого процесу; діючий репертуар. 

Кваліфікаційні вимоги. Повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр); стаж роботи за професією.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі повинні подати такі документи: особовий листок з обліку кадрів з вклеєною фотокарткою; заяву про участь у конкурсі у довільній формі; копію документа, що посвідчує особу; витяг з трудової книжки (за наявності) або копію трудової книжки (за наявності) або довідку з місця роботи/навчання (за наявності); копію документа про освіту; творче резюме; контакти (засоби зв’язку).

 

2. Артист оркестру.

2.1. Артист групи перших скрипок:

- 1-ше місце (концертмейстер оркестру), вища категорія (17 розряд);

- 11-те місце, друга категорія (14 розряд), 1/2 ставки;

- 12-те місце, друга категорія (14 розряд).

2.2. Артист групи других скрипок:

- 6-те місце, друга категорія (14 розряд);

- 7-ме місце, друга категорія (14 розряд), 1/2 ставки.

         2.3. Артист групи альтів:

- 3-тє місце, перша категорія (15 розряд);

- 5-те місце, друга категорія (14 розряд), 1/2 ставки.

         2.4. Артист групи віолончелей:

- 2-ге місце, вища категорія (16 розряд);

- 4-те місце, перша категорія (15 розряд);

- 5-те місце, перша категорія (15 розряд);

- 6-те місце, друга категорія (14 розряд).

2.5. Артист групи контрабасів:

- 2-ге місце, вища категорія (16 розряд).

2.6. Артист групи гобоїв:

- 3-тє місце, перша категорія (15 розряд).

2.7. Артист групи кларнетів:

- 4-те місце, перша категорія (15 розряд), 1/2 ставки.

2.8. Артист групи валторн:

- 2-ге місце - заступник концертмейстера (регулятор групи), вища категорія (16 розряд).

         2.9. Артист групи труб:

- 1-ше місце – концертмейстер групи, вища категорія (17 розряд).

            2.10. Артист групи тромбонів:

- 2-ге місце - заступник концертмейстера (регулятор групи), вища категорія (16 розряд).

Завдання та обов’язки артиста. Виконує, керуючись вказівками і вимогами керівника художнього, головного диригента, диригента, помічника головного диригента, концертмейстера групи, оркестрові партії свого інструмента. Відповідно до кваліфікації залучається до виконання сольних партій по своїй групі інструментів. Постійно працює над підвищенням професійної майстерності та оновленням репертуару. Соліст (концертмейстер) несе відповідальність за професійний стан своєї групи. 

            Артист повинен знати: музичну літературу для свого інструмента; теорію та історію музики; основний та поточний репертуар.

Кваліфікаційні вимоги до артиста. Артист естрадно-симфонічного оркестру вищої категорії: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст) та підвищення кваліфікації; стаж роботи за професією.

Артист естрадно-симфонічного оркестру I категорії: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр) та підвищення кваліфікації; стаж роботи за професією.

Артист естрадно-симфонічного оркестру II категорії: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст, бакалавр, молодший спеціаліст) без вимог до стажу роботи.

Спеціальні кваліфікаційні вимоги. Артист естрадно-симфонічного оркестру вищої категорії: яскрава виконавська майстерність і висока музична культура; досконале володіння навичками читання оркестрових партій з листа.

Артист естрадно-симфонічного оркестру I категорії: висока виконавська майстерність; досконале володіння інструментом; добрі навички читання оркестрових партій з листа.

Артист естрадно-симфонічного оркестру II категорії: розвинені інструментальні здібності; необхідна професійна підготовка для виконання оркестрових партій.

 

         Особи, які бажають взяти участь у конкурсі повинні подати такі документи: особовий листок з обліку кадрів з вклеєною фотокарткою; заяву про участь у конкурсі у довільній формі; копію документа, що посвідчує особу; витяг з трудової книжки (за наявності) або копію трудової книжки (за наявності); копію документа про освіту за відповідною спеціальністю; творче резюме; контакти (засоби зв’язку).

 

            Обов'язкова конкурсна програма.

 

Посада "Помічник головного диригента":1. Веберн. Симфонія, op.21.2. Бетховен. Концерт для ф-но з оркестром №3.Конкурсна комісія на свій вибір з цієї програми надасть можливість попрацювати з оркестром до 30 хвилин кожному з кандидатів на посаду (робота над фрагментами з творів). Час роботи з оркестром може обмежуватись головою комісії.

Посада "Артист оркестру групи І та ІІ скрипок":1. 1-ша частина концерту Моцарта №4 або №5.2. Бах. Дві різнохарактерні частини.

Посада "Артист оркестру групи альтів":1. Хофмайстер. Концерт D-dur.1 або 2,3 частини або на вибір один з концертів Стаміца, Бартока, Вальтона чи Гіндеміта.2. Бах. Дві різнохарактерні частини з віолончельної сюїти.

Посада "Артист оркестру групи віолончелей":1. Бах. Дві різнохарактерні частини з віолончельної сюїти.2. Гайдн. Концерт для віолончелі С-dur.

Посада "Артист оркестру групи контрабасів":1. Боттесіні. Концерт №2  або Діттерсдорф, концерт Е-dur.2. Бах. Дві різнохарактерні частини з віолончельної сюїти або Г.Фриба одна частина з сюїти для контрабасу.

Посада "Артист оркестру групи гобоїв":1. Росіні. Фрагменти з опери “Шовкова драбина”.2. Моцарт. Концерт для гобою, К314.

Посада "Артист оркестру групи кларнетів":1. Моцарт. Концерт для кларнету А-dur.

Посада "Артист оркестру групи валторн":1. Р. Штраус. Концерт №1, 1 частина.2. Моцарт. Концерт №3 або №4, 1 та 2 частини.

Посада "Артист оркестру групи труб":1. Гайдн. Концерт для труби E-dur.2. Гіндеміт. Соната для труби і ф-но, 1 частина.

Посада "Артист оркестру групи тромбонів":1. Давід. Концертіно для тромбону.2. Равель. Болеро.

 

Конкурс проводиться в два етапи. Перший етап - розгляд всіх документів, поданих претендентами на участь у конкурсі - розпочинається  о 14 годині 6-го травня 2019 року.

Другий етап - конкурс на заміщення посади помічника головного диригента розпочинається о 10 годині 8 травня 2019 року, конкурс на заміщення посад артистів розпочинається  після конкурсу на заміщення посади помічника головного диригента. Детальний таймінг конкурсу буде оголошено 7 травня 2019 року на сторінках оркестру в соціальній мережі “Фейсбук” www.facebook.com/fantastic.kiev.ua/, www.facebook.com/KyivSSO/ .

 

Конкурс відбудеться в приміщенні павільйону № 6 (другий поверх) Національного комплексу “Експоцентр України” за адресою: м. Київ, проспект Глушкова, 1.

Документи для участі у конкурсі приймаються до 18:00 3-го травня 2019 року (включно) в приміщенні павільйону № 6 (другий поверх) Національного комплексу “Експоцентр України” за адресою: м. Київ, проспект Глушкова, 1 (відділ кадрів).

Інформація щодо конкурсу за телефоном: +380-44-539-47-45, +380-67-449-47-45.

Конкурс відбувається відповідно до порядку формування на конкурсній основі кадрового складу художнього та артистичного персоналу державних та комунальних закладів культури, затвердженого  Наказом Міністерства культури України від

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України