українська російська англійська

IV Міжнародний фестиваль академічної музики "Музичні Імпрези України"

15.04.2019 | 12:54

«Музичні імпрези України» ‑ міжнародний фестиваль академічної музики, який спрямований на презентацію найкращих зразків української професійної музики від давнини до сьогодення.

В рамках Фестивалю відбуваються «Проекти +»: концерти та майстер-класи за участю іноземних та вітчизняних музикантів, освітні програми для наймолодшої слухацької категорії та проекти у сфері синтезу мистецтв (живопис-музика, поезія-музика, фізика-музика, театр ляльок-музика).

«Музичні Імпрези України» (далі ‑ Імрези) цього року проходитиме у 3 етапи: Весна. Літо. Осінь.

Імпрези. ВЕСНА представить слухачам такі цікави проекти.

15 квітня стартує міжнародний Інтернет-конкурс юних композиторів «Junior Impreza». Конкурс відбувається у 4-х номінаціях: 1) інструментальний твір до трьох інструментів, 2) вокальний твір до трьох виконавців (або трьох інструментів),  3) обробка народної пісні до трьох виконавців (або трьох інструментів);  4) твір оригінального жанру до трьох виконавців (або трьох інструментів).

Міжнародне журі представляють: композитори Євген Станкович (Україна), Святослав Крутиков (Україна), Річард Най (Велика Британія), Євген Оркін (Німеччина), Дмитро Щириця (Україна), Тетяна Бачул (Україна), Євгенія Марчук (Україна); солісти-вокалісти Цезарь Белло (Мексика-Канада) та Лариса Скринська (Канада), музикознавець Ірина Романюк (Україна). 

20 квітня відбудеться мистецький проект заслуженого діяча естрадного мистецтва України, співачки і педагога Алли Васик.

15 травня відбудеться велика «Травнева трилогія» – резонансна концертна подія для Черкаського регіону. Особливу увагу буде спрямовано на питання розвитку професійного академічного музичного мистецтва, а саме сучасної української симфонічної та камерної музики. В рамках проекту порушуватимуться питання: театралізації музичного простору (з одним з ведучих – актором - вентрологом); включення в перебіг концертної події музикознавчих пояснювальних текстів; поєднання вузькопрофесійних методологій з елементами популяризації для широкого загалу (з точки зору провідних українських блогерів).

Отже, мистецькими заходами «Травневої трилогії» стануть: камерний концерт «Від класики до сучасності» в Черкаському музичному училищі
ім. С. С. Гулака-Артемовського; круглий стіл «Нова? Сучасна? Українська музика..!»; симфонічний концерт «Українська музика ХХІ століття» в Черкаській обласній філармонії з програмою творів сучасних українських композиторів. Також, з метою популяризації творчої спадщини Кирила Стеценка відбудеться концерт «Українська хорова музика К. Стеценка» за участю Черкаського камерного хору «Канон» (с. Квітки Корсунь-Шевченківського р-ну Черкаської області).

Імпрези. ЛІТО представить наступні заходи:

У червні відбудеться традиційний концерт-open-air молодих виконавців та композиторів «Мелодії фонтану» у сквері за адміністративною будівлею Черкаської облдержадміністрації; авторський проект композитора, педагога, минулорічного лауреата премії імені В. С. Косенка Анастасії Комлікової «Музика для малюків»; Ляльково-музичний перформанс за участю українських акторів-лялькарів та музикантів; Дитячий мистецький табір «Summer Impreza Jam Camp»; пізнавальний оздоровчий проект «Музична терапія» – музика та здоров`я (Черкаська обласна лікарня та Черкаське музичне училище ім. С. С. Гулака-Артемовського).

Також в літній сезон  відбудуться  різноманітні майстер-класи, тренінги від провідних виконавців та композиторів.

Імпреза. ОСІНЬ пропонує прихильникам музичного мистецтва такі творчі проекти: світова прем`єра дитячої опери українського сучасного композитора Євгенії Марчук та концерт камерної музики за участі українських та зарубіжних артистів.

Про нас можна прочитати на інтернет сторінках: сайт www.miofukraine.com, сторінки у соцмережах: facebook «Музичні Імпрези України» та «Інтернет-конкурс юних композиторів «Junior Impreza», https://instagram.com/mm.ii.ua.

Запрошуємо до участі та співпраці всіх, кому небайдужа доля мистецького майбутнього нашої країни!

                                                                    

 

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України