українська російська англійська

Комунальний заклад "Кіровоградський академічний обласний театр ляльок" оголошує конкурс на заміщення вакантних посад

16.04.2019 | 12:19

На виконання ст. 21 Закону України «Про культуру», відповідно до якого формування кадрового складу художнього та артистичного персоналу закладів культури здійснюється на конкурсній основі та відповідно до «Порядку формування на конкурсній основі кадрового складу художнього та артистичного персоналу державних та комунальних закладів культури» проведення конкурсу на заміщення вакантних посад художнього та артистичного персоналу закладів культури, затвердженого наказом Міністерства культури України від 01.07.2016 р., зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 25 липня 2016 р. за №1029/29159  комунальний заклад «Кіровоградський академічний обласний театр ляльок» оголошує конкурс на заміщення вакантних посад (форма працевлаштування – контрактна)::

 

головний режисер (одна вакансія)

завідувач трупи (0,5 ставки)

помічник головного режисера (0,5 ставки)

артист-ляльковод  І категорії (одна вакансія)

художник з освітлення (одна вакансія)

артист-ляльковод  2 категорії (одна вакансія)

 

Головний режисер:

Кваліфікаційні вимоги: повна вища освіта відповідного напряму підготовки. Післядипломна освіта в галузі управління. Стаж роботи за професією режисера-постановника в театрах ляльок не менше 3 років.

 

Завідувач трупи:   повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст або бакалавр). Післядипломна освіта в галузі управління. Стаж роботи за професією помічника художнього керівника (головного режисера) для спеціаліста - не менше 3 років, бакалавра - не менше 5 років.

 

Помічник головного режисера: 

Кваліфікаційні вимоги:  вища освіта відповідного напрямку підготовки. Стаж роботи за професією  артиста не менше 3-х років.

 

Артист-ляльковод І категорії :

Кваліфікаційні вимоги:  повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр) та підвищення кваліфікації; для магістра - без вимог до стажу роботи, для спеціаліста - стаж роботи за професією артиста-ляльковода (театру ляльок) II категорії не менше 2 років, бакалавра - не менше 3 років.                                    Спеціальні кваліфікаційні вимоги: яскрава творча індивідуальність, професійна майстерність і висока кваліфікація, виконання відповідальних ролей у виставах театру; добре володіння технікою ляльководіння.                                                                                                               

 

Артист-ляльковод 2 категорії  (чоловік):                                                  Кваліфікаційні вимоги:    Базова  вища освіта відповідного напрямку підготовки /бакалавр, молодший спеціаліст / без вимог до стажу роботи.

Встановлений навчальним закладом рівень виконавської майстерності; виконання ролей  у виставах театру, володіння технікою ляльководіння.   

Художник з освітлення:

Кваліфікаційні вимоги:   Базова вища освіта відповідного напряму підготовки (бакалавр, молодший спеціаліст); для бакалавра - без вимог до стажу роботи, молодшого спеціаліста - підвищення кваліфікації та стаж роботи аналогічної за характером не менше 3 років.

 

Адреса, за якою подаються документи: 25006, м. Кропивницький, вул. Преображенська, 3,  тел. для довідок: (0522) 24-28-92, факс (0522) 24-28-92, електронна адреса:  puppet-kr@i.ua

Кінцевий строк прийняття документів: 02.05.2019 р.

Перелік документів, що подаються претендентами для участі у конкурсі, та вимоги щодо їх оформлення:

- заява про участь у конкурсі у довільній формі;
- особовий листок з обліку кадрів, заповнений в установленому порядку, з вклеєною фотокарткою;
- копія документа, що посвідчує особу;
- витяг з трудової книжки (за наявності);
- копія документа про освіту за відповідною спеціальністю;                                                              - творче резюме.

Бажано: претенденти на участь в конкурсі мають право подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (копії документів про підвищення кваліфікації, присвоєння наукового ступеня або вченого звання, почесного звання, характеристики, рекомендації, публікації, інформаційні матеріали про творчі досягнення за останні три роки, репертуар, список поставлених вистав, зіграних ролей, виконаних номерів, відомості про державні нагороди, лауреатство у конкурсах, фестивалях, рецензії, відгуки, фотографії сцен з вистав, СD та DVD-записи тощо).

Відповідальність за достовірність поданих документів несе претендент.

Оформлені неналежним чином документи до розгляду не приймаються.

Працівники, які знаходяться в трудових відносинах з  КЗ «Кіровоградський академічний обласний театр ляльок»  та беруть участь у  конкурсі,  подають  до  конкурсної  комісії  тільки  заяву  про  участь у конкурсі.

Конкурс відбудеться за адресою: м. Кропивницький , вул. Преображенська, 3,  03 травня 2019 року (два етапи в один день):

 

-  1 етап (розгляд документів) о 10.00 год.

-  2 етап (ознайомлення з професійними даними учасників конкурсу) о 12.00 год.

 

(початок реєстрації – о 9:30).

КЗ «Кіровоградський академічний обласний театр ляльок» переможців конкурсу житлом не забезпечує.

Витрати на проїзд та проживання – за рахунок претендентів.

 

 

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України