українська російська англійська

Інформаційне повідомлення про повторне проведення електронних консультацій з громадськістю щодо проекту Закону України "Про українську жестову мову"

17.04.2019 | 16:44

Відповідно до вимог пункту 17 Порядку проведення консультацій з  громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики», та пунктів 1 і 2 § 42 Регламенту Кабінету Міністрів України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18 липня 2007 року № 950, Міністерство культури України вносить на громадське обговорення проект Закону України «Про українську жестову мову» (далі – проект Закону), розроблений на виконання пункту 14 плану заходів з виконання рекомендацій, викладених у заключних зауваженнях, наданих Комітетом ООН з прав осіб з інвалідністю, до першої доповіді України про виконання Конвенції ООН про права осіб з інвалідністю на період до 2020 року, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2016 р. № 1073-р.

 

Проектом Закону визначаються умови застосування української жестової мови як засобу спілкування осіб з порушенням слуху.

Соціальні групи: особи з порушенням слуху чи мовлення, основним або одним із основних засобів спілкування яких є українська жестова мова.

Заінтересовані сторони: особи з порушення слуху чи мовлення, глухі особи, перекладачі української жестової мови, громадські об’єднання осіб з інвалідністю, осіб з порушенням слуху чи мовлення.

Зауваження і пропозиції до проекту Закону від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються протягом 15 календарних днів з дня оприлюднення цього повідомлення у письмовому та/або електронному вигляді на адреси Міністерства культури України:

вул. І. Франка, 19, м. Київ, 01601

Е-mail: syrovatko@mincult.gov.ua

Відповідальна особа: керівник експертної групи аналізу політики Директорату державної мовної політики Сироватко Володимир Дмитрович, телефон 234-09-07.

Зауваження та пропозиції до проекту Закону також можуть бути надіслані електронною поштою на урядовий веб-сайт «Громадське суспільство і влада» (www.civic.kmu.gov.ua).

Результати публічного громадського обговорення в обов’язковому порядку будуть розміщені на офіційному сайті Міністерства культури України в мережі Інтернет: www.mincult.kmu.gov.ua  не пізніше, ніж через два тижні після його закінчення.

 

Документи:

Проект Закону України "Про українську жестову мову"
Пояснювальная записка
версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України