українська російська англійська

У Києві відбулася церемонія нагородження переможців Національного конкурсу "Благодійна Україна - 2018"

17.04.2019 | 16:27

У колонній залі Київської міської державної адміністрації відбулася урочиста церемонія  нагородження  та вручення відзнак  переможцям і лауреатам  Національного конкурсу «Благодійна Україна – 2018», які удостоїлися титулу «Янголи добра».

 

 

Міністр культури України Євген Нищук зазначив, що благодійність - одна з найбільших чеснот, що є в людства. Благодійності завжди є місце в житті кожного, в будь-які часи,  особливо в ці  непрості часи, які переживає зараз Україна.

«Ми бачимо особливу жорстокість навколо, тому дуже важливо зберігати цю світлу традицію. Я надзвичайно вдячний організаторам і команді, які підтримують її з  року в рік.

Я бажаю усім нам мати Янгола, який врятує від навколишньої жорстокості і зла,  який оберігатиме наші родини, наших друзів і нашу державу», - говорить Євген Нищук.

 

 

Національна експертна комісія, Оргкомітет та Наглядова рада Національного конкурсу «Благодійна Україна визначили найкращих благодійників, волонтерів, благодійні організації та практики 2018 року.  Серед учасників конкурсу - бізнес, громадські, волонтерські та благодійні організації і спільноти, фізичні особи, дитячі і молодіжні колективи, навчальні заклади, гуртки, об`єднання громадян, засоби масової інформації, тощо з усіх куточків України та світу.

 

«Благодійність, особливо після Революції Гідності - коли багато людей допомогли відстояти Україну - стала більш системною», - наголосив президент Асоціації  благодійників України Олександр Максимчук.

 

 

«Добро переможе і воно перемагає, воно робить наше життя більш  цікавим, змістовним і ми дуже хотіли, щоб зміни в нашій державі приводили лише до можливості робити більше добра. Бо від того, наскільки вільніше люди будуть себе почувати, буде набагато  простіше займатися волонтерською і благодійною діяльністю».

 

На Національний конкурс «Благодійна Україна – 2018» надійшло 964 заявки у 23 номінації. У  цьому році були введені такі нові номінації: «Місцева благодійність», «Добро починається з тебе», «Платформа добра». Також номінацію «Благодійність у медіа» було розділено на 2 номінації – «Благодійність медіа» та «Медіа про благодійність»; перейменовано номінацію «Громадянська благодійність» на «Благодійник року» та об’єднано в одну номінацію малий та середній бізнес – «Благодійність середнього та малого бізнесу».

У цьому році на загальнодержавному рівні переможців визначали у 23-х номінаціях, які у свою чергу поділилися на 16 основних, 3 індивідуальних та 4 спеціальні.  Цьогоріч найбільше заявок надійшло у такі номінації: Благодійність в соціальній сфері – 122 заявки, “Добро починається з тебе” – 103 заявки, Регіональна благодійність – 89.

 

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України