українська російська англійська

18 квітня відбувся фінал І Білоцерківського фестивалю-конкурсу молодіжної творчості "Збережемо історичну пам'ятку!"

13.05.2019 | 09:59

18 квітня в «День пам'яток історії та культури» в Зимовому палаці Браницьких — пам'ятки цивільної архітектури, де знаходиться зараз Білоцерківська школа мистецтв №1, відбувся Фінал І Білоцерківського фестивалю-конкурсу молодіжної творчості «Збережемо історичну пам’ятку!»

 

 

Мета фестивалю – виявлення підтримки і створення умов для реалізації здібностей учнівської та студентської молоді в дослідницькій, журналістській та аудіовізуальній творчості у відтворенні історико-культурних надбань рідного краю. Ініціатором заходу виступила Громадська організація «Центр мистецтв та духовної культури «Образ» за підтримки Громадської ради при Міністерстві культури України.

 

 

Загалом в заходах Фестивалю-конкурсу взяли участь більше ніж 230 учасників, серед яких учні загальноосвітніх шкіл, гімназій, студенти університетів, коледжів, учасники краєзнавчих гуртків та студій, викладачі, науковці, підприємці, громадські діячі, управлінці.

 

 

Варто відзначити активну громадянську позицію учасників фестивалю, які представили свої відеофільми та презентації технологій розповсюдження знань про історичні пам`ятки, журналістські розслідування в напрямку збереження культурної спадщини та виявляли зацікавленість у подальшому розвитку громадянського суспільства. Найкращі роботи було відзначено Дипломами Фестивалю-конкурсу.

Від Громадської ради при Міністерстві культури України вітали учасників Шатунов Віктор Антонович, член Комісії з питань мистецтв та культурно-мистецької освіти, режисер, культуролог, голова Громадської організації «Центр мистецтв та духовної культури «Образ» та Хоменко Олена Віталіївна, член Комісії з питань міжнаціональних відносин та культурного розмаїття, голова Товариства польської культури ім. З. Красинського.

Заходи Фестивалю-конкурсу широко висвітлювались у соціальних мережах, на місцевому телебаченні та в інших ЗМІ.

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України