українська російська англійська

Анонс! Формування робочої групи з питань розробки концепції інклюзивної мистецької освіти початкового рівня

15.05.2019 | 12:14
Директорат мистецької освіти

Відповідно до Плану роботи Міністерства культури України на 2019 рік, затвердженого наказом Міністерства культури України від 11.01.2019 № 15, та на виконання вимог середньострокового плану пріоритетних дій Уряду до 2020 року, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 03.04.2017 №275-р, Директорат мистецької освіти розпочинає роботу з розроблення концепції інклюзивної мистецької освіти початкового рівня.

З метою підготовки зазначеної концепції наразі створюється робоча група, долучитися до якої можуть представники мистецьких шкіл, середніх спеціалізованих мистецьких шкіл-інтернатів, культурно-мистецьких коледжів, методичних установ, структурних підрозділів з питань культури обласних та/або міських державних адміністрації, громадських організацій, які мають досвід з організації інклюзивного навчання в спеціалізованій мистецькій освіті або опікуються питаннями забезпечення прав осіб з інвалідністю на здобуття спеціалізованої мистецької освіти.

Робоча група, як тимчасовий дорадчий орган при Міністерстві культури України, буде діяти до виконання ключового завдання – розробки концепції інклюзивної мистецької освіти (орієнтовний строк оприлюднення проекту – жовтень 2019 року). Перше засідання робочої групи відбудеться в червні 2019 року.

Для надсилання заявки щодо включення до робочої групи просимо заповнити аплікаційну форму за посиланням:  https://forms.gle/2pMaMT7h2xbTF1TY9 до 5 червня 2019 року включно.

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України