українська російська англійська

Оголошення про проведення конкурсного відбору на посаду генерального директора Державного підприємства "Державна дирекція Міжнародних конкурсів та мистецьких програм "Арт-Україна"

23.05.2019 | 15:22

1. Найменування підприємства: Державне підприємство «Державна дирекція Міжнародних конкурсів та мистецьких програм «Арт-Україна»

 

2. Місцезнаходження підприємства: м. Київ, бульв. Тараса Шевченка, 50-52

 

3. Основні напрями діяльності підприємства: організація і проведення міжнародних мистецьких конкурсів, забезпечення проведення гастролей переможців конкурсів.

 

4. Строк приймання заяв на участь у конкурсному відборі:  до 16 год. 45 хв. 07 червня 2019 року включно.

 

5. Адреса приймання заяв на участь у конкурсному відборі та номер телефону для довідок: 01601, м. Київ, вул. І.Франка, 19, Міністерство культури України, Комісія для проведення конкурсного відбору директора Державного підприємства «Державна дирекція Міжнародних конкурсів та мистецьких програм «Арт-Україна», кімната 109, телефон для довідок: (044) 234-39-93, електронна пошта: LudaT79@ukr.net

 

6. Перелік документів, що подаються претендентом особисто та/або надсилається електронною поштою, вимоги щодо їх оформлення:

 

1) заява на участь у конкурсі Комісії для проведення конкурсного відбору генерального директора Державного підприємства «Державна дирекція Міжнародних конкурсів та мистецьких програм «Арт-Україна»;

 

Заява має містити відомості про претендента (ПІБ претендента – повністю, адреса для листування, контактний номер телефону, адреса електронної пошти, у разі її наявності)

 

2) документи, які подаються претендентом разом із заявою:

- належним чином завірені: копія документа, що посвідчує особу, копія трудової книжки або документів, що засвідчують досвід роботи, копія документа про повну вищу освіту;

- біографічна довідка (резюме);

- конкурсна пропозиція;

- згода на обробку персональних даних (2 прим.);

- рекомендації та інші документи на власний розсуд.

 

У разі подання заяви та документів, передбачених цим пунктом, лише електронною поштою учасник конкурсного відбору під час заслуховування конкурсних пропозицій додатково подає підписану заяву.

 

Відповідальність за недостовірність документів несе претендент.

 

7. Дата та місце проведення конкурсного відбору:

Дата початку проведення конкурсного відбору буде повідомлена додатково після отримання Комісією від МВС України інформації щодо відсутності (наявності) у всіх претендентів на участь у конкурсі судимості, заборони займати відповідні посади або займатися певними видами діяльності.

 

Місце проведення: Міністерство культури України (01601, м. Київ, вул. І.Франка, 19)

 

8. Дата оприлюднення результатів конкурсного відбору:

Результати конкурсного відбору оприлюднюються на офіційному сайті Міністерства культури України не пізніше трьох днів з дати його завершення.

 

9. Вимоги до претендента:

-  повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст);

- стаж роботи за професіями керівників нижчого рівня - не менше 5 років;

- успішний досвід управління підприємством/підрозділом на посадах директора, заступника директора;

 - високий рівень фінансової грамотності.

 

10. Вимоги до конкурсної пропозиції:

Конкурсна пропозиція може містити проект стратегічного плану розвитку підприємства на середньострокову перспективу, в якому передбачаються:

-                     пропозиції щодо залучення інвестицій для розвитку підприємства;

-                    пропозиції щодо очікуваної динаміки поліпшення основних показників фінансово-господарської діяльності.

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України