українська російська англійська

Миколаївський академічний художній російський драматичний театр оголошує конкурс на заміщення вакантних посад

06.06.2019 | 15:57

Миколаївський академічний художній російський драматичний театр відповідно до Закону України «Про театри та театральну справу» (Відомості Верховної Ради (ВВР), 2005, № 26, ст.350), Закону України «Про культуру» (Відомості Верховної Ради України (ВВР), 2011, № 24, ст.168) та відповідно до наказу Міністерства культури України №497 від 01.07.2016 року, зареєстровано в Міністерстві юстиції України 25 липня 2016 р. за №1029/29159 «Про затвердження Порядку формування на конкурсній основі кадрового складу художнього та артистичного персоналу державних та комунальних закладів культури» оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

1. Артист І категорії – М. 3 вакансії

2. Артист ІІ категорії – 3 вакансії

Кваліфікаційні вимоги до претендентів:

Артист театру драми 1 категорії: повна або базова вища освіта  відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр) та підвищення кваліфікації; для магістра - без вимог до стажу роботи, для спеціаліста - стаж роботи за професією артиста драми ІI категорії не менше 2 років, бакалавра - не менше 3 років.

Спеціальні кваліфікаційні вимоги: яскрава творча індивідуальність, професійна майстерність і висока кваліфікація, виконання відповідальних ролей у виставах театру.

Артист театру драми ІІ категорії: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст, бакалавр, молодший спеціаліст) без вимог до стажу роботи.

Спеціальні кваліфікаційні вимоги: встановлений навчальним закладом рівень виконавської майстерності; виконання ролей у виставах.

 

Документи на конкурс приймаються за адресою: вул. Нікольська, 50, м. Миколаїв, 54001, з понеділка по п’ятницю, з 10:00 до 16:00. Термін подання документів: з 07 червня по 27 червня 2019 року.

Претенденти подають до конкурсної комісії наступні документи:

- заяву про участь у конкурсі у довільній формі;

- особовий листок з обліку кадрів (заповнений, з вклеєною фотокарткою);

- копію документа, що посвідчує особу;

- копію трудової книжки (за наявності);

- копію документа про освіту за відповідною спеціальністю;

- творче резюме і портфоліо.

Претенденти на участь в конкурсі мають право подавати іншу додаткову інформацію про творчі досягнення за останні три роки: копії документів про підвищення кваліфікації, присвоєння наукового ступеня, почесного звання, державні нагороди, лауреатство у конкурсах, фестивалях, характеристики, рекомендації, рецензії, публікації, відгуки (в разі наявності).

Конкурс відбудеться в один день 01 липня 2019 р. за адресою: м. Миколаїв, вул. Нікольська,50 у два етапи:

- перший етап о 14:00:      розгляд документів, поданих претендентами;

- другий етап о 14:30: ознайомлення з професійними даними учасників конкурсу (прослуховування -вірш, байка, монолог, проза) та співбесіда з членами конкурсної комісії.

Початок реєстрації: 01.07.2019 о 13:00.

 

Тел. для довідок: (0512)37-21-61, 099-41-82-639

Е-mail: naxrdt@gmail.com

 

*Відповідальність за недостовірність документів несе претендент.

**Оформлені неналежним чином документи до розгляду не приймаються.

***Театр житлом не забезпечує.

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України