українська російська англійська

Увага! Громадське обговорення проекту наказу "Про затвердження примірного переліку документації та примірних зразків документації для мистецьких шкіл"

09.07.2019 | 12:51
Директорат мистецької освіти

Відповідно до пункту 5 Порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року № 996, Міністерство культури України ініціює громадське обговорення в форматі електронних консультацій проекту наказу Міністерства культури України «Про затвердження примірного переліку документації та примірних зразків документації для мистецьких шкіл».

Зауваження і пропозиції до проекту акта приймаються протягом 30 календарних днів з дня оприлюднення в електронному вигляді на електронну пошту Директорату мистецької освіти directorate.mo@gmail.com.

Відповідальна особа: державний експерт з питань комунікації Директорату мистецької освіти Журова Ольга Миколаївна, телефон 234-23-94.

Результати обговорення будуть розміщені на офіційному сайті Міністерства культури України в мережі Інтернет (www.mincult.kmu.gov.ua) не пізніше, ніж через два тижні після прийняття рішень за результатами обговорення.

Зверніть увагу! Оновлення інформації 11.08.2019.

07 серпня в Міністерстві культури України відбулося робоче засідання щодо доопрацювання зразків навчальної документації мистецьких шкіл, під час якого вирішено змінити проект наказу, визначивши що ним затверджуватимуться виключно зразки навчальної документації для використання мистецькими школами, які здійснюватимуть освітній процес за освітніми програмами.

Враховуючи зазначене, проект наказу «Про затвердження примірного переліку документації та примірних зразків документації для мистецьких шкіл» був повернутий відповідальним посадовим особам Міністерства культури на доопрацювання.

Після доопрацювання наказу, результати громадського обговорення будуть оприлюднені в установленому порядку.

 

Документи:

Проект наказу "Про затвердження примірного переліку документації та примірних зразків документації для мистецьких шкіл"
1. Журнал групових занять
2. Індивідуальний журнал моніторингу опанування нормативного змісту освіти
3. Журнал занять варіативної частини освітньої програми, групових уроків
4. Загальний журнал обліку успішності учнів
5. Книга протоколів контрольних заходів
6. Книга обліку педагогічного навантаження
версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України