українська російська англійська

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту - проекту наказу Міністерства культури України "Про затвердження істотних умов договорів про надання державної підтримки кінематографії у формах, передбачених частиною першою статті 7 Закону України "Про державну підтримку кінематографії в Україні""

09.08.2019 | 17:34

Проект наказу розроблено з метою реалізації положень частини п’ятої статті 8 Закону України «Про державну підтримку кінематографії в Україні» (далі - Закон).

Проектом регуляторного акту передбачається врегулювання питання визначення істотних умов договорів про надання державної підтримки кінематографії у формах, передбачених частиною першою статті 7 Закону.

Проект регуляторного акта та аналіз регуляторного впливу оприлюднено шляхом розміщення на офіційному веб-сайті Міністерства культури України: www.mincult.kmu.gov.ua у підрубриці «Регуляторна політика» рубрики «Документи».

Зауваження і пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються протягом місяця (з дня оприлюднення цього повідомлення) у письмовому та/або електронному вигляді на адреси:

 

Міністерства культури України:

вул. І. Франка, 19, м. Київ, 01601,

Е-mail: orliuk@mincult.gov.ua

 

Державної регуляторної служби України:

вул. Арсенальна, 9/11, м. Київ, 01011,

Е-mail: mail@dkrp.gov.ua

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України