українська російська англійська

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту - проекту наказу Міністерства культури України "Про затвердження Порядку видачі свідоцтва національного фільму"

09.08.2019 | 17:49

Проект наказу розроблено на виконання положень Закону України «Про кінематографію» з метою врегулювання питання порядку видачі, продовження строку дії та анулювання свідоцтва національного фільму.

Проектом регуляторного акту передбачається визначення форми згідно з якою видається свідоцтва національного фільму, процедури оформлення заяв про отримання свідоцтва національного фільму, переліку документів, що подаються до заяв, підстав анулювання свідоцтва національного фільму.

Проект регуляторного акта та аналіз регуляторного впливу оприлюднено шляхом розміщення на офіційному веб-сайті Міністерства культури України: www.mincult.kmu.gov.ua у підрубриці «Регуляторна політика» рубрики «Документи».

Зауваження і пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються протягом місяця (з дня оприлюднення цього повідомлення) у письмовому та/або електронному вигляді на адреси:

 

Міністерства культури України:

вул. І. Франка, 19, м. Київ, 01601,

Е-mail: orliuk@mincult.gov.ua

 

Державної регуляторної служби України:

вул. Арсенальна, 9/11, м. Київ, 01011,

Е-mail: mail@dkrp.gov.ua

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України