українська російська англійська

КІРОВОГРАДСЬКИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ОБЛАСНИЙ УКРАЇНСЬКИЙ МУЗИЧНО-ДРАМАТИЧНИЙ ТЕАТР ІМЕНІ М.Л.КРОПИВНИЦЬКОГО ОГОЛОШУЄ КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНИХ ПОСАД

30.10.2019 | 11:20

 

На виконання статті 21 Закону України «Про культуру», згідно з якою формування кадрового складу художнього та артистичного персоналу закладів культури здійснюється на конкурсній основі, та відповідно до Порядку формування на конкурсній основі кадрового складу художнього та артистичного персоналу державних та комунальних закладів культури проведення конкурсу на заміщення вакантних посад художнього та артистичного персоналу закладів культури, затвердженого наказом Міністерства культури України від 01.07.2016 р., зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 25 липня 2016 р. за №1029/29159, 

 

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «КІРОВОГРАДСЬКИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ОБЛАСНИЙ УКРАЇНСЬКИЙ МУЗИЧНО-ДРАМАТИЧНИЙ ТЕАТР ІМЕНІ М.Л.КРОПИВНИЦЬКОГО»

ОГОЛОШУЄ КОНКУРС

на заміщення вакантних посад

художньо- артистичного персоналу

 

1. Кваліфікаційні вимоги

1. Артист-провідний майстер сцени 1 од. шт.: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст) та підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією артиста драми  вищої категорії не менше 5 років.

 

2. Артист драми вищої категорії – 4 од. шт.: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст) та підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією артиста драми I категорії не менше 3 років..

 

3. Артист драми першої категорії – 7 од. шт.: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр) та підвищення кваліфікації; для магістра - без вимог до стажу роботи, для спеціаліста — стаж роботи за професією артиста драми (театру драми, юного глядача) II категорії не менше 2 років, бакалавра — не менше 3 років.

 

4. Артист драми другої категорії – 7,5 од. шт.: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст, бакалавр, молодший спеціаліст) без вимог до стажу роботи.

 

5. Артист оркестру вищої категорії (фортепіано) – 1 од. шт.: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст) та підвищення кваліфікації, стаж роботи за професією артиста оркестру (театру) не менше 3 років.

 

6. Артист оркестру вищої категорії (барабани) – 1 од. шт.: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст) та підвищення кваліфікації, стаж роботи за професією артиста оркестру (театру) не менше 3 років.

 

7. Артист оркестру вищої категорії (скрипка) – 1 од. шт.: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст) та підвищення кваліфікації, стаж роботи за професією артиста оркестру (театру) не менше 3 років.

 

8. Артист оркестру першої категорії (бас-гітара) – 1 од. шт.: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр) та підвищення кваліфікації; для магістра — без вимог до стажу роботи, для спеціаліста — стаж роботи за професією артиста оркестру (театру) II категорії не менше 2 років, бакалавра — не менше 3 років.

 

9. Артист оркестру першої категорії (синтезатор) (посада для осіб з інвалідністю)  – 1 од. шт.: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр) та підвищення кваліфікації; для магістра — без вимог до стажу роботи, для спеціаліста — стаж роботи за професією артиста оркестру (театру) II категорії не менше 2 років, бакалавра — не менше 3 років.

 

10. Артист оркестру першої категорії (скрипка) – 1 од. шт.: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр) та підвищення кваліфікації; для магістра — без вимог до стажу роботи, для спеціаліста — стаж роботи за професією артиста оркестру (театру) II категорії не менше 2 років, бакалавра — не менше 3 років.

11. Концертмейстер з класу вокал (балету) – 1 од. шт.: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр); для магістра, спеціаліста — без вимог до стажу роботи, для бакалавра — підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією акомпаніатора, концертмейстера не менше 3 років.

 

12. Завідувач трупи – 1 од. шт. (посада для осіб з інвалідністю): повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст або бакалавр). Післядипломна освіта в галузі управління. Стаж роботи за професією помічника художнього керівника (головного режисера) для спеціаліста — не менше 3 років, бакалавра — не менше 5 років.

 

13. Режисер – постановник   – 1 од. шт.: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст) без вимог до стажу роботи.

 

14. Завідувач художньо-постановочної  частини  – 1 од. шт.: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст). Післядипломна освіта в галузі управління. Стаж роботи в галузі культури за професіями керівників нижчого рівня не менше 3 років.

 

15. Звукооператор – 1 од. шт.: базова вища освіта відповідного напряму підготовки (бакалавр, молодший спеціаліст), для бакалавра — без вимог до стажу роботи, для молодшого спеціаліста — підвищення кваліфікації та стаж аналогічної за характером роботи не менше 3 років.

 

16. Художник з освітлення – 1 од. шт.: базова вища освіта відповідного напряму підготовки (бакалавр, молодший спеціаліст); для бакалавра — без вимог до стажу роботи, молодшого спеціаліста — підвищення кваліфікації та стаж роботи аналогічної за характером не менше 3 років.

 

17. Помічник режисера – 1 од. шт.: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр); для магістра, спеціаліста — без вимог до стажу роботи, для бакалавра — підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією артиста не менше 3 років.

 

Спеціальні кваліфікаційні вимоги.

1.  Артист-провідний майстер сцени – 1 од. шт.:  : почесні звання; яскрава творча індивідуальність; видатні сценічні здібності; здатність до самостійної, оригінальної інтерпретації сценічного характеру; виконання провідних ролей, які визначають ідейно-художню спрямованість театру; досконале володіння елементами внутрішньої та зовнішньої техніки акторської майстерності; широке визнання публіки, театральної громадськості, преси.

2.  Артист драми вищої категорії – 4 од. шт.: яскрава творча індивідуальність; висока професійна майстерність; вільне володіння елементами внутрішньої та зовнішньої техніки акторської майстерності; виконання відповідальних, у тому числі головних ролей у виставах театру; широке визнання публіки.

3. Артист драми першої  категорії – 7 од. шт.: яскрава творча індивідуальність, професійна майстерність і висока кваліфікація, виконання відповідальних ролей у виставах театру.

4. Артист драми другої категорії  (чоловічої статі – 7,5 од. шт.: встановлений навчальним закладом рівень виконавської майстерності; виконання ролей у виставах.

5. Артист оркестру вищої категорії (фортепіано, барабан, скрипка ) – 3 од. шт.: відмінні музичні здібності; високий рівень техніки та музичної культури виконання; досконале володіння навичками читання оркестрових партій з листа; виконання сольних партій по своїй групі інструментів. За цією категорією тарифікуються: концертмейстери та заступники концертмейстерів перших скрипок та віолончелей, другі пульти перших скрипок і віолончелей, концертмейстери та заступники концертмейстерів других скрипок, альтів, контрабасів; бас-тромбон, туба, перші голоси та регулятори дерев’яних та мідних духових інструментів, перша арфа, літаври.

6. Артист оркестру першої категорії (бас-гітара, синтезатор, скрипка) – 3 од. шт.: відмінні музичні здібності; високий рівень техніки та музичної культури виконання; добрі навички читання оркестрових партій з листа. За цією категорією тарифікуються: третій та четвертий пульти перших скрипок та віолончелей; другі пульти других скрипок, альтів, контрабасів; другі голоси: флейта, гобой, кларнет, фагот, труба, тромбон; друга та четверта валторни, дрібні ударні інструменти, друга арфа, рояль.

 

Перелік документів, які необхідні для участі в конкурсі

1)  заява про участь у конкурсі в довільній формі, що містить інформацію про поштову адресу та засоби зв’язку (зразок додається нижче за відповідним посиланням);

2)  заповнений в установленому порядку особовий листок  з обліку кадрів (бланк додається нижче за відповідним посиланням) з вклеєною фотокарткою;

3)  копія документа, що посвідчує особу;

4)  копія трудової книжки (за наявності);

5)  копія документа про освіту за відповідною спеціальністю;

6)  творче резюме.

Працівники, які знаходяться в трудових відносинах з комунальним закладом «Кіровоградський академічний обласний український музично-драматичний театр ім..М.Л.Кропивницького» та беруть участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії тільки заяву про участь у конкурсі.

 

Претенденти на участь у конкурсі мають право подавати іншу додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня (відео, рецензії, відгуки, портфоліо тощо)

Відповідальність за достовірність поданих документів несе претендент.

Оформлені неналежним чином документи до розгляду не приймаються.

 

Програма конкурсу для артистів драми

Монолог, вірш, проза, вокал, пластика (можливий уривок з існуючої вистави з цими елементами).

 

Дата і місце проведення конкурсу

Конкурс відбудеться за адресою: м. Кропивницький, вулиця Дворцова, 4 на малій сцені театру 19 листопада 2019 року (два етапи в один день):

- 1 етап (розгляд документів) о 10.00 год.;

- 2 етап (ознайомлення з професійними даними учасників конкурсу) об 11:00 год.

 

Документи для участі в конкурсі приймаються до 18 листопада 2019 року (включно) за адресою: 25006, Україна, Кіровоградська обл., м. Кропивницький, вулиця Дворцова, 4, каб.27 (2-й поверх, відділ кадрів).

 

Довідки за тел.: (0522) 24-14-22.

 

Витрати на проїзд та проживання за рахунок претендентів.

 

Документи:

Зразок заяви щодо участі в конкурсі
Зразок заяви щодо участі в конкурсі
Особовий листок з обліку кадрів
Особовий листок з обліку кадрів
версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України