українська російська англійська

Робоча зустріч представників атестаційних комісій обласного рівня

26.11.2019 | 18:02

Як відомо, в цьому році вперше пройшла атестація педагогів мистецьких шкіл та культурно-мистецьких коледжів за оновленою процедурою та новими критеріями. З метою моніторингу новітнього атестаційного процесу, 26 листопада в Міністерстві культури України відбулася робоча зустріч представників атестаційних комісій обласного рівня, під час якої учасники обговорювали проблемні питання, що виникали в процесі подання та опрацювання атестаційних документів.

Зокрема, більшість учасників наголосили на необхідності оптимізації процесу опрацювання атестаційних документів для полегшення їх систематизації та розгляду комісією. Також, було висловлено побажання щодо методичної допомоги атестаційним комісіям органів управління та закладів, в яких проходить атестація. За результатом робочої зустрічі будуть відкориговані деякі показники та неточності в шаблонах і роз’ясненнях.

З метою покращення процедури атестації, Міністерство і надалі здійснюватиме моніторинг процесу імплементації вимог нового Положення.

Організатором заходу – Директоратом мистецької освіти – було запрошено секретарів атестаційних комісій з усіх областей України. Безпосередніми учасниками робочої зустрічі стали представники атестаційних комісій з Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Житомирської, Закарпатської, Івано-Франківської, Кіровоградської, Луганської, Миколаївської, Одеської, Полтавської, Сумської, Черкаської, Чернігівської областей та з міста Київ.

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України