українська російська англійська

На Херсонщині стартувала обласна національно-патріотична акція "Ми - українці"

16.03.2017 | 08:32

14 березня 2017 року, в День українського добровольця, в Херсоні відбувся урочистий захід «З Україною в серці живу» з нагоди старту обласної національно-патріотичної акції «Ми – українці». Організатором акції, що триватиме продовж березня-жовтня 2017 року, є Херсонська обласна бібліотека для юнацтва ім. Б.А.Лавреньова, підтримку у її проведенні надають управління культури, управління освіти, науки та молоді облдержадміністрації.

У великій залі Херсонського музичного училища зібралося близько 500 учнів та студентів м. Херсона, депутатів обласної ради, представників громадських та волонтерських організацій, письменників, працівників бібліотек міста і області, військовослужбовців, спортсменів.

 

 

У ході урочистого заходу «З Україною в серці живу» очільники області привітали і відзначили членів  добровольчих формувань, які першими стали на захист незалежності України у трагічний період 2013-2014 років.

 

 

Святкова концертна програма презентувала громаді обласну національну-патріотичну «Ми – українці», у якій будуть задіяні бібліотеки та навчальні заклади Херсонщини. Акція покликана залучити молодь до вивчення історії та культури рідного краю; збереження і розвитку традицій народного мистецтва; виявлення фактів та особистостей, якими херсонці можуть пишатися. Її завдання – допомогти формуванню патріотичних почуттів юнацтва, усвідомленню  того, що Херсонщина – невід’ємна частина України. Творчі роботи учасників акції, підготовлені на основі зібраних матеріалів, будуть оцінюватися у кількох номінаціях і жанрах.

Гарного настрою додавали музичні та хореографічні виступи студентів і викладачів Херсонського училища культури, музичного училища, дитячих та молодіжних танцювальних колективів.

Урочисте підбиття підсумків акції та відзначення найактивніших учасників відбудеться 5 жовтня  2017 року в обласному палаці молоді і студентів.

 

 

 

версія для друку

Відео

Відеокліп «Колядка для янголів»

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України