українська російська англійська

Міністерство культури України запрошує до участі у міжнародній науково-практичній конференції "Культурні і креативні індустрії: історія, теорія та сучасні практики"

21.04.2017 | 15:18

24 квітня (понеділок)  о 10.00 у  DEC place (м. Київ, бул. Л.Українки, 23 б) відбудеться  відкриття Міжнародної науково-практичної конференції «Культурні і креативні індустрії: історія, теорія та сучасні практики».

 

Під час відкриття конференції відбудеться представлення нового керівника Національного бюро програми ЄС “Креативна Європа” в Україні.

 

Спікери конференції: керівники Міністерства культури України, Представництва  ЄС в Україні, Програми ЄС та Східного партнерства "Культура і креативність”, проект ЄС “A4U”, Британської Ради, Чеського центру у Києві, Італійського інституту культури в Україні, Единбурзької бізнес-школи в Україні, НКММ “Мистецький Арсенал”, Ukrainain Fashion Week, Національного центру Олександра Довженка, Агенції культурних стратегій та ін.

 

Основна робота конференції передбачає ознайомлення із сучасними перспективами розвитку креативних індустрій в Україні та у світі, презентація програми ЄС ”Креативна Європа” з підтримки культурних проектів, панельні дискусії з представниками міжнародних центрів культури, індустрій видавництва, моди, медіа та інших, обговорення та напрацювання пропозицій щодо сприяння розвитку креативних індустрій із залученням зацікавлених сторін та експертного середовища.

 

Міжнародна науково-практична конференція «Культурні і креативні індустрії: історія, теорія та сучасні практики» розглядається як платформа для спілкування та взаємодії теоретиків та практиків у сфері культури і креативних індустрій. Захід проводиться з метою підвищення обізнаності теоретиків, практиків та розробників публічної політики щодо світових трендів та найкращих міжнародних практик сприяння розвитку культурних та креативних індустрій, посилення їх впливу на соціально-економічний розвиток країни та проведення експрес-аналізу стану культурних та креативних індустрій в Україні, формування спільного бачення щодо основних напрямів та механізмів сприяння їх сталого розвитку.

 

За результатами конференції будуть сформовані пропозиції щодо стратегії розвитку культурних і креативних індустрій в Україні.

 

Організатори: Міністерство культури України, «Конгрес Активістів Культури», Національна академія керівних кадрів культури і мистецтв, Національне бюро програми ЄС «Креативна Європа» в Україні.

Генеральний партнер локації: DEC place.

 

Для бажаючих взяти участь у роботі конференції у якості слухача та дискусанта необхідно зареєструватися за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfUs-SC-HWMFR5y1zmMDb6bVEANx2zB-_aaWCl6TXFJELy7Cg/viewform?c=0&w=1

 

Акредитація  для представників ЗМІ : 044 234 15 36  e-mail:presa@mincult.gov.ua

 

 

 

 

 

Нагадуємо, що для бажаючих опублікувати результати своїх досліджень з культурних і креативних індустрій Національною академією керівних кадрів культури і мистецтв буде опублікована збірка наукових статей і тез за тематичними напрямами конференції.

Умови подання: http://mincult.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=245218003

 

 

Довідково:  DEC place - івент платформа ,що входить до групи компаній DEC, у складі якої також є: 

DEC education - міжнародня освітня компанія з 17-річним досвідом роботи,  яка пропонує консультаційні послуги з організації середньої та вищої освіти за кордоном, а також пропонує зарубіжні канікулярні програми, мовні курси, групові та сімейні поїздки за кордон.

DEC school - мережа мовних шкіл у місті Києві, що навчає дітей англійської за допомогою українських та англомовних викладачів та надає перевагу інновативним методикам.

DEC lab - освітня лабораторія альтернативної освіти, що об'єднує понад 30 занять та секцій для дітей у одному місці.

DEC camp - інноваційний англомовний табір у Києві, Карпатах та Барселоні.

 

 

версія для друку

Відео

Відеокліп «Колядка для янголів»

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України