українська російська англійська

Євген Нищук провів зустріч з Апостольським Нунцієм в Україні Клаудіо Гуджеротті

19.04.2017 | 10:49

Міністр культури України Євген Нищук провів зустріч з Апостольським Нунцієм в Україні Клаудіо Гуджеротті.

 

Під час зустрічі обговорювалися ключові питання поглиблення співпраці Міністерства культури України, яке займається питаннями державно-церковних відносин в країні,  в частині реалізації певних програм  за участю католицької церкви.

 

 

«Ми маємо проговорити ключові моменти і речі, які безпосередньо стосуються майбутньої співпраці. Зокрема, мені дуже імпонує, що діяльність церкви виходить за межі релігійних питань і торкається культурно-просвітницької діяльності. Для нас це дуже важливо», - зазначив Міністр культури Євген Нищук.

 

 

Апостольський нунцій в Україні Клаудіо Гуджеротті висловив вдячність за можливість обговорити та визначити певні напрямки співпраці, пов’язані з культурними зв’язками з католицької церквою.

Клаудіо Гуджеротті відзначив важливість визнання  Україною на високому науковому рівні діяльності Українського католицького університету, його високого освітнього статусу та інтеграції в науковий простір країни, який на думку  Апостольського нунція, є першим навчальним закладом такого рівня на пострадянському просторі.

 

 

Зі свого боку, Євген Нищук відзначив, що  Український католицький університет визнаний одним з  найкращих, з високим освітнім рівнем університетів в країні. Міністр культури також висловив зацікавленість в налагодженні співпраці з італійською стороною в частині  реставрації, обміну фахівцями та сприяння оновлення  технічного обладнання для проведення реставраційних робіт, які можуть бути цікавими для їх італійських колег.

 

Євген Нищук також запевнив, що Україна  є поліконфесійною  країною, яка надає рівні можливості та створює всі необхідні умови для релігійних громад щодо свободи та прав віросповідань.

 

Клаудіо Гуджеротті   подякував за зроблені Міністерством культури кроки  у налагоджені співпраці.

«Ми щиро вдячні за зроблені Україною кроки в співпраці, зокрема вдячні за визнання титулів та ступенів церкви. Ми дуже зацікавлені у  розвитку дружніх стосунків, що в свою чергу сприятиме втіленню та реалізації нових проектів. Зокрема,  збереження архітектурних пам’яток»,  - сказав він.  

 

 

версія для друку

Відео

Відеокліп «Колядка для янголів»

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України