українська російська англійська

Вийшов трейлер української історичної кінострічки Ахтема Сеїтаблаєва "Чужа молитва"

19.04.2017 | 11:33

Державне агентство України з питань кіно представило трейлер нового повнометражного художнього фільму відомого українського режисера та актора кримськотатарського походження Ахтема Сеїтаблаєва «Чужа молитва».

 

Фільм заснований на реальних подіях і розповідає історію молодої кримськотатарської дівчини Саіде Арифової , яка врятувала життя 88 дітей з єврейських родин під час окупації німецькими військами Бахчисараю.

 

Про початок роботи над кінострічкою з робочою назвою «Її серце», режисер Ахтем Сеітаблаєв і продюсер Іванна Дядюра заявили ще в грудні 2015 року. Зйомки стрічки проходили в Україні, Грузії та Ізраїлі. Символічно, що офіційним саундтреком до фільму стала пісня-переможець минулорічного Євробачення - "1944" у виконанні співачки Джамали.

 

Кінострічка створюється компанією «Ідас фільм», за підтримки Державного агентства України з питань кіно. Режисер фільму - Ахтем Сеітаблаєв, продюсер - Іванна Дядюра, автор сценарію - Микола Рибалка. 

 

Фільм, присвячений усім жертвам депортації кримських татар у 1944 році, буде презентований 18 травня 2017 року у столичному кінотеатрі "Україна".

 

Нагадаємо, що проект фільму «Чужа молитва» став переможцем сьомого конкурсного відбору Держкіно. Бюджет фільму становить 31 млн. грн., частка державного фінансування – 10 млн. грн.

 

версія для друку

Відео

Відеокліп «Колядка для янголів»

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України